Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Cezary ulegnie pięknej Sofii! Zostawi po nim najcenniejszą pamiątkę - ZDJĘCIA

2023-02-12 9:42

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.10 w TVP2) Józefina (Elżbieta Jarosik) zrobi wszystko, aby zniszczyć związek Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego (Maciej Opaliński). Rawiczowa najpierw spróbuje zniechęcić Zwoleńską, a gdy to nie poskutkuje, to ściągnie do stadniny byłą narzeczoną syna! W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Cezary na widok pięknej Sofii (Valeri Guliaieva) stanie jak wryty. Tym bardziej, że szybko odkryje, że ukochana zostawiła po nim najcenniejszą pamiątkę, co ogromnie go poruszy i sprawi, że od razu jej ulegnie... Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Józefina nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć związek Natalii i Cezarego, który z dnia na dzień będzie coraz bardziej zakochany w Zwoleńskiej. Rawiczowa zrozumie, że nic nie wskóra u syna, który przepadł po uszy, dlatego postanowi wziąć się za jego wybrankę i złoży jej niezapowiedzianą wizytę w jej kancelarii. Józefina da Natalii jasno do zrozumienia, że jej syn to dla niej za wysoka liga i otwarcie zażąda, aby zostawiła go w spokoju, ale oczywiście prawniczka jej nie posłucha. Dlatego w 2758 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa posunie się jeszcze dalej i ściągnie do stadniny byłą narzeczoną Cezarego, licząc na to, że łączące ich kiedyś uczucie jeszcze nie wygasło i będzie w stanie wybuchnąć na nowo!

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Cezary będzie zszokowany widokiem Sofii w stadninie. Szczególnie, że jeszcze niedawno ukochana wcale nie chciała słyszeć o powrocie do Polski i wolała zostać w Anglii nawet kosztem ich związku, który ostatecznie się rozpadł! Jednak pod wpływem Józefiny, kobieta zmieni zdanie, a Cezary szybko przekona się, że mimo to wcale o nim nie zapomniała. W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz dostrzeże na palcu byłej narzeczonej pierścionek zaręczynowy, który jej podarował i będzie zaskoczony, że Sofia wciąż go nosi!

- Ciągle go nosisz? - spyta zaskoczony.

- Noszę. Nie chcesz?… - spróbuje wyjaśnić, ale Cezary wejdzie jej w słowo.

- To ty nie chciałaś wyjechać z Anglii... - przypomni jej.

Wtedy w 2758 odcinku "Barw szczęścia" Sofia przyzna ukochanemu, że jednak zmieniła zdanie i postanowiła wrócić, czym wywoła u niego prawdziwy mętlik w głowie. Cezary znajdzie się między młotem i kowadłem i kompletnie nie będzie wiedział, co robić. Co prawda, zaczął na nowo budować swoje szczęście z Natalią, ale widok Sofii z pierścionkiem zaręczynowym na palcu również nie będzie mu obojętny i przywoła dawne wspomnienia...

- Ale jestem… Za późno? - zapyta Sofia.

- Nie wiem… - przyzna zmieszany, po czym da się ponieść namiętności i czule pocałuje niedoszłą żonę.

Oczywiście, Rawicz w w 2758 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie świadomy, że świadkiem ich miłosnych uniesień stanie się Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), która przyjedzie do stadniny, aby rozmówić się z Józefiną za awanturę, jaką urządziła jej córce w kancelarii...

Barwy szczęścia. Emilka ośmieszy Natalię w oczach Cezarego! Malwina jej nie powstrzyma
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany