Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2754: Kasia przyłapie Łukasza z Weroniką! Nie uwierzy w tłumaczenia męża - ZDJĘCIA

2023-01-18 14:10

W 2754 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 9.02.2023 o 20.10 w TVP2) Łukasz (Michał Rolnicki) pomoże Weronice (Maria Świłpa) zrealizować materiał o mężczyźnie, który przebywa w zakładzie psychiatrycznym za kradzież roweru. Stażystka za namową Sadowskiego wróci do redakcji „Szoku” i będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego od razu zajmie się mocnym tematem, jednak będzie potrzebowała do tego wsparcia szefa. Oczywiście, w 2754 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz zaangażuje się we współpracę z Weroniką, co nieszczególnie spodoba się Kasi (Katarzyna Glinka), która zacznie go śledzić i szybko nakryje go w objęciach stażystki! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2754 - czwartek, 9.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2754 odcinku „Barw szczęścia” Weronika i Łukasz znów będą blisko! Stażystka, po nieudanej próbie samobójczej, postanowi wrócić do redakcji „Szoku” za namową Sadowskiego, który zapewni ją, że ogromnie ceni jej talent i nie chowa do niej żadnej urazy za ostatni pocałunek. Podbudowana Weronika skorzysta z propozycji redaktora naczelnego i faktycznie wróci, a w ramach podziękowania za drugą szansę weźmie sobie na warsztat poważny temat. Stażystka postanowi przyjrzeć się sprawie Wiesława Konarzewskiego, który od 10 lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym za kradzież roweru. Oczywiście, Łukaszowi spodoba się pomył Weroniki, która będzie chciała porozmawiać z bratową mężczyzny, mieszkającą obecnie w jego mieszkaniu, a co więcej w sam w 2744 odcinku „Barw szczęścia” umówi stażystkę na rozmowę z Brunem (Lesław Żurek), przebywającym z Konarzewskim w jednym zakładzie.

W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” Weronika i Łukasz będą zbierać kolejne dowody w sprawie Konarzewskiego, a współpraca na nowo ich do siebie zbliży. Nie ujdzie to uwadze Kasi, która nabierze sporo podejrzliwości wobec męża, który ponownie przyjmie stażystkę pod swoje skrzydła, mimo tego, iż doskonale będzie wiedział, że jej uczucia wobec niego są wciąż żywe. Sadowska myślała, że po zniknięciu rywalki jej małżeństwo z Łukaszem wróci na dobre tory, ale w 2754 odcinku „Barw szczęścia” już niczego nie będzie pewna, dlatego postanowi śledzić własnego męża. I faktycznie dość szybko przyłapie go w towarzystwie Weroniki!

W 2754 odcinku „Barw szczęścia” Kasia na własne oczy ujrzy jak Łukasz czule przytula i pociesza Weronikę. Widok męża w ramionach zakochanej stażystki ogromnie zaboli i wścieknie Sadowską, która natychmiast da upust swojej złości. W 2754 odcinku „Barw szczęścia” Kasia urządzi Łukaszowi scenę zazdrości o Weronikę i już nie uwierzy w żadne tłumaczenia męża. Wówczas Sadowska zacznie mieć poważne wątpliwości, czy to, aby na pewno wyłącznie stażystka zakochała się w Łukaszu, czy i jej mąż nie poczuł do niej czegoś więcej, skoro zgodził się na jej powrót i wciąż blisko z nią współpracuje…

Barwy szczęścia. Kasia nie uwierzy, że Łukasz nie ma romansu z Weroniką
Najnowsze