Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2752: Tragiczna śmierć Anety! Żona Stawickiego zginie w wypadku samochodowym

2023-01-21 19:45

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.55 w TVP2) wyjdzie na jaw, dlaczego Zbyszek Stawicki (Piotr Borowski) wrócił do Polski bez swojej żony. Tylko Dominice (Karolina Chapko) zwierzy się ze straszliwej tragedii, która odmieni go raz na zawsze! W 2752 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Aneta (Zofia Zborowska-Wrona) zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, w czasie bajecznej podróży poślubnej po Malcie, która niosła za sobą wyłącznie złe wspomnienia, przez co Zbyszek zdecydował się na powrót do kraju i całkowitą zmianę nie tylko swojego życia, ale i zachowania, o czym przekona się sama kelnerka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2752 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki postanowi szczerze porozmawiać z Dominiką, która przypadkiem przyłapie go u boku nowej kochanki, pielęgniarki Kamy (Natalia Jędruś). Zbyszek poczuje się w obowiązku, aby wyjaśnić byłej kochance, to co widziała. Szczególnie, że kelnerka doskonale będzie wiedziała, że po ich rozstaniu, a raczej wyrzuceniu jej z jego życia jak tylko się znudziła, lekarza związał się ze swoją koleżanką po fachu, dentystką Anetą Dylską, z którą postanowił się pobrać, stworzyć prawdziwy dom i mieć gromadkę dzieci. Nic więc dziwnego, że po spotkaniu Zbyszka z Kamą, Dominika pomyśli, że jej były kochanek ciągle jest draniem, który zdradza własną żonę, jednak prawda w 2752 odcinku "Barw szczęścia" okaże się być zupełnie inna i dużo bardziej bolesna...

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek zjawi się w "Feel Good" i poprosi Dominikę o chwilę rozmowy. Oczywiście, kelnerka nie będzie miała ochoty oglądać byłego kochanka, który potraktował ją w tak obrzydliwy sposób, ale ostatecznie zgodzi się zamienić z nim kilka słów, ale nawet przez myśl nie przejdzie jej to, co będzie chciał jej wyznać! Po pierwsze w 2752 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki przeprosi Dominikę za to jak się wobec niej zachowywał, czym ogromnie zaskoczy kelnerkę. Jednak to będzie dopiero początek szokujących informacji, gdyż Zbyszek zdecyduje się również wyznać byłej kochance, co tak naprawdę stało się z jego żoną i dlaczego widziała go w towarzystwie pielęgniarki Kamy!

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki przyzna się Dominice, że został wdowcem! Zbyszek opowie o straszliwym wypadku samochodowym, w czasie którego Aneta została poważnie poszkodowana i jej życia niestety nie udało się uratować. Dylska zmarła w trakcie ich bajecznej podróży poślubnej na Malcie, a on już dłużej nie mógł korzystać z uroków miejsca, które kojarzyło się jedynie z tą straszliwą tragedią i śmiercią Anety. W ten sposób scenarzyści zakończyli wątek Zofii Zborowskiej-Wrony, która gdy półtora roku temu odchodziła z serialu wspólnie z Piotrem Borowskim przyznała, że nie wróci do niego, póki władza w Polsce się nie zmieni. Zatem na próżno było doszukiwać się jej powrotu w przeciwieństwie do jej serialowego męża, który powróci w 2751 odcinku "Barw szczęścia" i zacznie na nowo budować sobie życie obok koleżanki Huberta (Marek Molak), która tak mu się spodoba, że nie będzie mógł powstrzymać swojej namiętności nie tylko w miejscach publicznych, ale także w szpitalu, gdzie będą razem pracować!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze