Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2752: Pierwsza konfrontacja Jowity i Agaty! Padnie zaskakująca deklaracja - ZDJĘCIA

2023-02-06 20:01

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) przypadkiem wpadnie na Jowitę (Magdalena Żak), która dopiero co zdąży wyjść z więzienia za niesłuszne aresztowanie w sprawie śmierci Prota (Andrzej Michalski). Pyrka ucieszy się z widoku niedoszłej bratowej na wolności i postanowi przeprosić ją za swoje zachowanie w trakcie jej aresztowania. W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska będzie zdumiona postawą Agaty tym bardziej, że Pyrka zdecyduje się pójść o krok dalej i złoży Jowicie bardzo ważną deklarację! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2752 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do pierwszego spotkania Agaty i Jowity tuż po jej wyjściu z więzienia. Przypomnijmy, że w momencie aresztowania Jezierskiej, Pyrka nie wierzyła w jej niewinność i nie chciała zgodzić się, aby Patryk (Konrad Skolimowski) przeznaczył pieniądze, odłożone na ich wesele na kaucję dla siostry, która prędzej czy później i tak wpakowałaby się w jakieś kłopoty. Agata jako jedyna z najbliższych Jezierskiego nie wątpiła w winę Jowity w sprawie śmierci Prota i otwarcie oskarżyła ją o morderstwo! Patryk nie mógł jej darować takiej zniewagi i ostatecznie postanowił odwołać ślub i odejść od ukochanej, przez co ich związku już nie udało się uratować, ale niedoszli małżonkowie pozostali w dobrych relacjach. Wszystko przez to, że Jezierski udzielił Pyrkom wsparcia po porwaniu Klary (Olga Jankowska), w związku z czym Agata zrozumiała, że źle zachowała się wobec Jowity i w 2752 odcinku "Barw szczęścia" postanowi naprawić swój błąd!

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Agata przypadkiem natknie się na Jowitę na ulicy i od razu ją zaczepi. Pyrka będzie z jednej strony zszokowana widokiem Jezierskiej na wolności, zaś z drugiej zadowolona, że siostra Patryka w końcu wyszła z więzienia. Jowita będzie zaskoczona reakcją Agaty tym bardziej, że Pyrka nigdy za nią nie przepadała!

- Jowita?! Cześć, wypuścili cię? - zacznie Agata.

- Hej, tak wyszłam wczoraj - odpowie chłodno Jowita.

- No to super, a w ogóle jestem w szoku, że tak się spotkałyśmy - ucieszy się.

- Naprawdę, cieszysz się? - dopyta zaskoczona.

- Oczywiście, że tak. Przecież to była jakaś chora akcja. Od początku było wiadome, że ty jesteś niewinna - wyjaśni jej w 2752 odcinku "Barw szczęścia".

Jednak Jowita w 2752 odcinku "Barw szczęścia" tak szybko nie uwierzy w dobre intencje Agaty, gdyż będzie miała na sumieniu, że przez jej aresztowanie rozpadł się ich związek z Patrykiem. Aczkolwiek Pyrka uświadomi ją, że ma do niej żadnego żalu, gdyż nie było w tym jej winy!

- No tak, ale przez to rozstałaś się z Patrykiem - zauważy Jezierska.

- To nie była twoja wina tylko... moja i Patryka - przyzna.

- No tak, ale gdyby nie te wasze kłótnie o moją kaucję, to pewnie bylibyście dalej razem - uzna.

- Nie, naprawdę nie. To po prostu była kropla, która przelała całą tę czarę goryczy. A ja wtedy też powinnam zachować się inaczej i powinnam cię za to przeprosić - stwierdzi Pyrka.

Wtedy w 2752 odcinku "Barw szczęścia" Jowita zdziwi się jeszcze bardziej, gdy pozna odmienioną wersję Agaty. Szczególnie, że Pyrka nie poprzestanie na przeprosinach tylko pójdzie o krok dalej i zapewni ją o swoim wsparciu, czym już kompletnie ją zszokuje...

- Zmieniłaś się. To rozstanie ci służy - podkreśli Jowita.

- Tak, ale jemu też. Z resztą dobrze, że już zamknęliśmy za sobą przeszłość - potwierdzi Agata.

- No moja się za mną cały czas ciągnie - przyzna smutno.

- Wiem, ale wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Jesteś twarda, a jakbyś potrzebowała pomocy to możesz już na mnie liczyć - zapewni ją Pyrka.

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Najnowsze