Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2748: Michalina da matce ostrzeżenie. Olga i Złoty i tak pójdą na całość - ZDJĘCIA

2023-02-01 14:58

W 2748 odcinku „Barw szczęścia” Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i Złoty (Marcin Perchuć) będą bliżej niż kiedykolwiek, co nie umknie uwadze Michaliny (Anna Pentz). Tak się złoży, że dziewczyna będzie musiała wyjechać z Warszawy, więc jej matka i Marek mieliby zostać sam na sam w domu, z czego naturalnie skorzystają. Miśka w 2748 odcinku „Barw szczęścia” da im ostrzeżenie, bo nie chce przecież, by zrodził się między nimi ostry, gorący romans. Bardzo się pomyli, ufając Oldze na wylot.

"Barwy szczęścia" odcinek 2748 - środa, 1.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Olga i Marek wiele razem przeszli, łączą ich wspólne problemy, przez co bardzo dobrze się dogadują. W 2748 odcinku „Barw szczęścia” wreszcie będą mieli okazję do spędzenia czasu sam na sam, o co będzie się bać Miśka. 

- Marek, tobie to nie przeszkadza? Cały czas tu jestem, że wpadam jak do siebie i siedzę… - zapyta się przy śniadaniu kobieta. - Lubię jak dom jest pełen ludzi, a miejsca jest nadto - wyjaśni Złoty, a pogawędkę przerwie Michalina. - Cześć kochani i pa - przywita się, jednocześnie żegnając, Michalina. - Jadę na plan, bus na mnie czaka. - Ja was bardzo proszę, żebyście byli grzeczni pod moją nieobecność - rzuci Miśka, ale nawet nie wie, jak bardzo się pomyli.

Olga i Złoty pójdą na całość w 2748 odcinku „Barw szczęścia”

Złoty i matka Michaliny nie będą próżnować. Spędzą miłe chwile i otworzą butelkę wina. Zaczną się zwierzenia i oboje udadzą przed sobą, że dobrze im samemu i nie potrzebują drugich połówek. 

- A nie tęsknisz za kimś bliskim? - zapyta się Marek w 2748 odcinku „Barw szczęścia”.  - Od czasu jak się rozstałem z Iwoną no to jestem sam i trochę mu się już znudziła ta samotność… - wyzna wreszcie szczerze Marek, ale Olga zaprzeczy i potwierdzi, że ona czuje się świetnie. Złotemu przypomną się stare czasy, kiedy jeszcze tworzył parę z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), z którą mógł spędzić czas. Niestety związek rozpadł się z jego winy, bo Pyrka liczyła na ślub, a on rozstał się z nią bez większej zapowiedzi.

W końcu rozmowa przy winie zajdzie naprawdę daleko, bo Złotego weźmie na sentymenty, a matka Michaliny da się uwieść i zaczną się namiętnie całować. Olga zauważy jak bardzo podoba się Markowi, postanowi wykorzystać intymny moment i nie słuchać się rad córki. Wbrew ostrzeżeniom Michaliny, dojdzie między nimi do zbliżenia. Czy to zniszczy wszystko, co do tej pory budowali? Warto zamieniać przyjaźń na romans? O tym przekonamy się niebawem. 

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze