Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2744: Agata przejmie opiekę nad Marysią. Klara nie wróci już z USA? - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-26 20:03

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) pomoże bratu jak umie. To ona przejmie obowiązki Klary (Olga Jankowska), która wyjechała do USA i ślad po niej zaginął. Hubert (Marek Molak) coraz bardziej zmartwi się sytuacją żony, a nie będzie wiedział, jak się z nią skontaktować, skoro ona usilnie nie odpowiada na telefony. Agata w 2744 odcinku "Barw szczęścia" uspokoi Huberta i zajmie się małą Marysią (Nina Szumowska). Zaproponuje nawet, że zabierze dziecko do USA, jeśli zajdzie taka potrzeba.

"Barwy szczęścia" odcinek 2744 - czwartek, 26.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Agata postara się wesprzeć Huberta w trudnej sytuacji po wyjeździe Klary. Pyrka załamie się, bo z przestanie mieć kontakt z pisarką i pod skórą wyczuje, że coś jest mocno nie w porządku. Marysia też zacznie tęsknić za mamą, ale na wysokości zadania stane Agata i to ona spróbuje uspokoić bratanicę. - Mamusia na pewno o tobie myśli - powie Hubert do córki w 2744 odcinku "Barw szczęścia". - To czemu nie dzwoni? - zainteresuje się dziewczynka. - Bo pewnie śpi. Tam gdzie mama jest teraz jest noc - objaśni Hubert, spróbuje jakoś wybrnąć z sytuacji i wytłumaczyć Klarę, ale prawda będzie taka, że sam bardzo zmartwi się milczeniem żony. 

- Martwię się - powie wprost Agacie. - Niepotrzebnie, przecież nie dzwoni tylko jeden dzień - przypomni siostra. - To nie jest w stylu Klary - skwituje Hubert i faktycznie, kobieta zapadnie się pod ziemię, urwie się z nią kontakt. 

Agata spróbuje uspokoić brata, ale on postanowi spotkać się z Piotrem Jareckim (Maciej Mikołajczyk) i doniesie mu o tajemniczym milczeniu Klary. Nawiąże do sprawy Bartosza (Artur Bocheński), który dopuścił się próby gwałtu i pozostał bezkarny. Okaże się, że szef wydawnictwa nie ma wystarczających wieści na temat położenia pisarki i tego, co w danej chwili robi. 

Hubert spróbuje uspokoić Marysię w 2744 odcinku "Barw szczęścia", ale sam wyczuje kłopoty

Agata i Hubert będą mieć coraz większe problemy z dogadaniem się z Marysią. Dziecko odmówi zabawy i wspólnego spędzania czasu, dopóki nie zadzwoni do niej mama. - Przecież co chwile wrzucała coś w mediach społecznościowych, teraz nic nie wrzuca... - zacznie wyliczać dziwne zachowania Klary Pyrka. - Tak się cieszyła z tego wyjazdu to co? Nagle przestała? - zapyta na głos Hubert. - Nie wiem, może ktoś jej ukradł telefon, laptop się rozładował.... - spróbuje wytłumaczyć Agata, ale chyba sama nie uwierzy w to, co mówi. 

Zdradzamy, że Bartosz naprawdę będzie wmieszany w nagłe zniknięcie Klary, a przed Hubertem i Agatą trudny czas poszukiwań pisarki. W całej sprawie pomoże Kodur (Oskar Stoczyński).

Barwy szczęścia, odcinek 2744: Klara nie wróci już z USA? Agata wesprze Huberta w opiece nad Marys
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze