Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2736: Koniec Damiana?! Nawet Basia nie będzie chciała mu pomóc

2023-01-02 13:49

W 2736 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 16.01.2022 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) będzie skończony i już nic mu nie pozostanie! Nie dość, że Renata (Ania Mrozowska) po raz drugi odtrąci Wójcika, który rozstanie się dla niej z Żabcią (Hanna Klepacka), to jeszcze jego firma znajdzie się na skraju wytrzymałości. W 2736 odcinku „Barw szczęścia” w Internecie pojawią się oczerniające wpisy na temat usług remontowych Damiana, przez które nawet Basia (Sławomira Łozińska) nie będzie chciała skorzystać z jego usług. Tylko jednej osobie będzie zależało na tym, aby zniszczyć Wójcika! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2736 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2736 odcinku „Barw szczęścia” świat Damiana runie jak domek z kart i nie będzie mu się już wiodło ani uczuciowo, ani zawodowo. Wójcik po raz drugi zostanie odtrącony przez Renatę, która tym razem odrzuci go dla Marcina Kodura (Oskar Stoczyński), mimo iż Damian rozstanie się dla ukochanej z Anią. Finalnie, Wójcik nie będzie miał ani Renaty, ani Żabci i tak się załamie, że Dominika (Karolina Chapko) i Sebastian (Marek Krupski) zaczną poważnie obawiać się, że ich przyjaciel wróci do alkoholu, przez który kiedyś stracił dzieci. Tym bardziej, że w 2736 odcinku „Barw szczęścia” na horyzoncie pojawią się kolejne kłopoty, ale już na stopie zawodowej…

W 2736 odcinku „Barw szczęścia” Damian odkryje, że ktoś próbuje go zniszczyć! W Internecie pojawią się kłamliwe i obraźliwe wpisy dotyczące jego usług remontowych, które mocno odbiją się na wizerunku Wójcika i sprawią, że klienci przestaną korzystać z jego usług. A wszystko wyjdzie na jaw, gdy w 2736 odcinku „Barw szczęścia” Artur Chowański (Jacek Rozenek) sprowadzi do domu Basi (Sławomira Łozińska) firmę Damiana, ale Grzelakowa wcale nie będzie chciała powierzyć remontu własnego domu Wójcikowi i Aro (Martin Bogdan), gdyż zdąży naczytać się już nieprzychylnym komentarzom na ich temat! Wówczas dla Damiana stanie się jasne, że ktoś celowo chce mu zaszkodzić i nawet będzie wiedział kto, ale nawet nie będzie przypuszczał, że za tym kryje się coś więcej!

W 2736 odcinku „Barw szczęścia” Wójcik od razu domyśli się, że kłamstwa na jego temat w Internecie to sprawka Koralowa (Paweł Okraska), który nie chciał zapłacić mu za remont swojego mieszkania. Mężczyzna będzie upierać się, że Damian wprowadził do projektu zmiany bez jego zgody, w związku z czym nie będzie miał zamiaru za nic mu płacić, ale Wójcik tak tego nie zostawi i poprosi o pomoc Natalię (Maria Dejmek). Zwoleńska wyśle stosowne pismo do Koralowa, a ten w ramach zemsty w 2736 odcinku „Barw szczęścia” najpierw zacznie grozić Wójcikowi, a gdy to nie poskutkuje, to postanowi właśnie oczernić go w Internecie, aby całkowicie zniszczyć jego firmę! A to wszystko dlatego, że Koralow będzie w zmowie z Doleckim (Dariusz Niebudek), który w ten sposób będzie chciał zemścić się na Wójcikach za zbyt małe odszykowanie, w jego mniemaniu, za szkody, jakie wyrządziła mu Luiza (Julia Zielińska)!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze