Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2724: Renata odkryje sekret Kuczmy. Dzięki niej Kodur znajdzie rozwiązanie zagadki zabójstwa Prota - ZDJĘCIA

2022-12-29 20:18

W 2724 odcinku "Barw szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) bardzo uważnie przyjrzy się działaniom Kuczmy (Arkadiusz Nader). Kelnerka wyczuje, że sąsiad Grzelaków ma podejrzany sekret, który mógłby pomóc Kodurowi (Oskar Stoczyński) w rozwiązaniu zagadki śmierci Prota (Andrzej Michalski). W 2724 odcinku "Barw szczęścia" Renata przyłapie Kuczmę na bardzo podejrzanym zachowaniu, a wszystko przez pojawienie się w "Feel-Good" Binia (Adam Stępnicki), który przerazi seniora. Renata od razu powiąże fakty, a potem sprawy potoczą się naprawdę szybko.

"Barwy szczęścia" odcinek 2724 - czwartek, 29.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2724 odcinku "M jak miłość" Renata odkryje dziwne zachowanie Kuczmy, który przyjdzie do Feel Good, będzie się wyśmienicie bawił, opowiadał anegdotki, a nagle spoważnieje, zacznie się chować i odwracać wzrok, a wszystko przez pojawienie się Binia. Kelnerka też poblednie na widok chłopaka, który miał być w Trójmieście, a niespodziewanie pojawi się w drzwiach knajpki i oznajmi, że wpadł z odwiedzinami. - Nie cieszysz się? - zapyta się Biniu. - Nie spodziewałam się ciebie tutaj - przyzna Renata. - Wpadłem pogadać - zakomunikuje jak gdyby nigdy nic Biniu. - Wpadłeś na chwilę z Trójmiasta? - zapyta się zaskoczona kobieta, a przy okazji zwróci uwagę na dziwnie zachowującego się Kuczmę. Niedługo po rozmowie Renaty i Binia zadzwoni do niej Kodur, który namówi ją na zwierzenia. - Jakiś facet dziwnie zareagował na Binia - wytłumaczy mu kelnerka, a komisarz poprosi o spotkanie. 

Renata przekaże Kodurowi nowe fakty do śledztwa zabójstwa Prota w 2724 odcinku "Barw szczęścia"

Kelnerka faktycznie spotka się z Kodurem i przekaże mu opowieść o tym, co działo się w knajpce. - (...) Zaczął zachowywać się nienaturalnie, tak jakby nie chciał, żeby Biniu nie chciał żeby go zauważył, rozpoznał - przytoczy kobieta, a Kodur weźmie sobie jej słowa do serca. I faktycznie, Kodur weźmie się za sprawę na nowo, postanowi odnaleźć Kuczmę. Niebawem w "Barwach szczęścia" odbędzie się przesłuchanie bezdomnego, który faktycznie dysponuje bardzo ciekawymi informacjami w sprawie. Okaże się, że Kuczma wie co zaszło, widział zabójstwo Prota i to, że Jowita (Magdalena Żak) wcale nie uderzyła kolegi i nie ona jest winna jego śmierci. Biniu jest bezpośrednio powiązany ze sprawą, a zeznania Kuczmy pomogą w jego schwytaniu. Niebawem w "Barwach szczęścia" dojdzie do aresztowania podejrzanego na oczach Renaty, a Kodur zatriumfuje. 

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO
Najnowsze