Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2721: Justin pocałuje Agatę na oczach Sławki i się zacznie! Spalą się ze wstydu - ZDJĘCIA

2022-12-23 11:12

Flirt Agaty (Natalia Zambrzycka) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) rozkręci się na dobre w 2721 odcinku "Barw szczęścia", kiedy Pyrka znów zaprosi Kanadyjczyka na winko. Chłopak namówi ją jednak na nieco inną rozrywkę, więc razem wybiorą się na trening. Pech zechce, że po wyjściu z siłowni wpadnie na nich wzburzona Sławka (Ewelina Serafin), która nakryje Skotnickiego na pocałunku z byłą narzeczoną Patryka (Konrad Skolimowski). Jezierska stanie jak wryta, ale otrząśnie się i szybciutko im dogada. Zrobi im niezły wstyd!

"Barwy szczęścia" odcinek 2721 - piątek, 23.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie będzie miała dość spotkań z Justinem. Ich flirt rozkręci się na dobre, a Kanadyjczyk też nie będzie stronił od widywania się z Pyrką, chociaż Patryk zrobił mu aferę o noc z byłą narzeczoną i wypowiedział mu przyjaźń. Skotnicki zaprosi Agatę na wspólny trening, a ona chętnie na to przystanie. Niestety po wizycie na siłowni, przyłapie ich Sławka! Jezierska trafi akurat na moment, kiedy Justin będzie chciał pocałować Pyrkę na pożegnanie, co prawda w policzek, ale Sławka i tak bardzo się oburzy!

- Oooo proszę, proszę, jak miło spotkać was razem - rzuci sarkastycznie Jezierska. - Teraz już wiem o co ostatnio się tak kłócicie z Patrykiem - doda poirytowana, zwracając się do Justina. - Nie mamy z czego się tłumaczyć... - odburknie Skotnicki. - Dokładnie, my się tylko kolegujemy - doda od siebie Pyrka, ale Sławka nie uwierzy w te tłumaczenia. Chociaż Agata i Justin uznają zgodnie, że tylko się kolegują, Jezierska spowoduje, że poczują się zakłopotani i nie będą wiedzieli, jak się zachować.

Sławka zrobi Justinowi wyrzuty w 2721 odcinku "Barw szczęścia"

- A ty nie na randce z Agatą? - rzuci Sławka od progu, kiedy zobaczy Skotnickiego w drzwiach mieszkania. Chłopak uda, że nic się nie dzieje i był tylko na treningu. - Ta... Z byłą narzeczoną Patrysia, która podobno się bardzo nie lubi - prześmiewczo skomentuje Jezierska. - Ja wiem do czego ty zmierzasz, ale to nie ma sensu. Patryk rzucił Agatę, a my się tylko kolegujemy, tyle w temacie - uzna Justin. - Niedawno mi jeszcze mówiłeś, że nie ma przyjaźni między kobietą i mężczyzną - dogada mu Sławka, ale chłopak nie odpuści. 

Zdradzamy, że Agata i Patryk będą kontynuować flirt, ale póki co nie dojdzie do czegoś większego. Wylądowali razem w łóżku, ale do seksu nie doszło, chociaż trudno się dziwić Patrykowi, że urządził koledze aferę z tego powodu. Niebawem w "Barwach szczęścia" Agata przeżyje szok, kiedy zobaczy całującego się Jezierskiego z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska). Widać będzie, że tworzą szczęśliwą parę. To będzie dla niej bolesny cios i nie zniesie najlepiej tej sytuacji. 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze