Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2718: Oliwka jako pierwsza przyłapie Agatę i Justina. Nie daruje Pyrce ostrego komentarza - ZDJĘCIA

2022-12-20 15:26

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) nakryje Agatę (Natalia Zambrzycka) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) na schadzce w hotelu Stańskich. Jeszcze niedawno Kanadyjczyk ubiegał się o względy pięknej Zbrowskiej, a teraz na własne oczy przekona się, że chłopak skupił się na Pyrce. Chyba aż za bardzo, bo przyjaźniąc się z Patrykiem (Konrad Skolimowski), Justin wyląduje w łóżku z jego byłą narzeczoną i żadne z nich nie będzie pewne, co właściwie zaszło w nocy... Oliwka w 2718 odcinku "Barw szczęścia" nie daruje sobie namieszania w sprawach Justina.

"Barwy szczęścia" odcinek 2718 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka przeżyje szok, kiedy nakryje Agatę i Patryka na igraszkach w hotelu Stańskich. Co prawda, nie wtargnie do ich pokoju, ale kiedy spotka Pyrkę w holu, od razu domyśli się, co zaszło... Kiedy Agata obudzi się obok Kanadyjczyka, będzie miała rozładowany telefon, nie będzie wiedziała, czy uprawiała z chłopakiem seks.

- Czy my... - wykrztusi z siebie Pyrka w 2718 odcinku "Barw szczęścia", ale Justin uzna, że skoro oboje mają ubrania, to raczej nic nie zaszło. - Pamiętam, że całowaliśmy się w taksówce - przyzna Justin i oboje spróbują wymknąć się z pokoju tak, by nikt się nie zorientował, że spędzili tam noc. Oliwka wpadnie na Pyrkę, kiedy ta spróbuje wymknąć się z hotelu. - Agata? A co ty tu robisz? - zapyta się Zbrowska. - Miałam rano ważne spotkanie z klientem - wykrztusi kłamstwo Agata. - No tak, korpo. Praca od świtu do nocy - skomentuje zadziornie Oliwka, ale będzie widać, że nie wierzy w tłumaczenie Agaty. 

Oliwka w 2718 odcinku "Barw szczęścia" podejdzie Justina

Zbrowska usłyszy jak Justin mówi o znalezionej bransoletce Pyrki, więc od razu połączy fakty. - O, cześć, a ty chyba masz znowu udaną noc za sobą, co? Minęłam się z Agatą - powie wprost Oliwka, ale Kanadyjczyk utnie temat. Oboje narażą się w pracy, a wieczorem znów się spotkają, bo Agata postanowi wyjaśnić z przyjacielem Patryka ważne kwestie.

- (...) Po prostu chciałam żebyś wiedział, że to była jednorazowa akcja - rzuci Pyrka. - Proszę cię, żeby to jeszcze była jakaś akacja... - zbagatelizuje temat Justin, a Pyrka przyzna, że taka sytuacja się nie powtórzy i poprosi o dyskrecję. Kandayjczyk wyzna jej, że Oliwka domyśla się prawdy i może im narobić kłopotów. - (...) Oliwka widziała nas rano. Najpierw ciebie, później mnie i się domyśliła - rzuci Justin, a Agata będzie bardzo niepocieszona. Tym bardziej, że wiadomo już, że szokujące wieści tak czy siak dotrą do Patryka i zacznie się afera na całego. 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze