Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2713: Niewierny Kajtek zostanie sam! Nie będzie ani z Lilly ani z Oliwką

2022-11-24 10:23

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek (Jakub Dmochowski) wróci z Singapuru z poważnymi przemyśleniami na temat swojej przyszłości. Cieślak najpierw spotka się Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i zaproponuje byłej dziewczynie przyjaźń, zapewniając, że zawsze będzie mogła na niego liczyć. Następnie w 2713 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.10 w TVP2) Kajtek umówi się z Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i definitywnie zakończy ich znajomość, boleśnie raniąc kochankę, która do ostatniej chwili będzie łudziła się, że jeszcze wciąż mogą być razem….

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek wróci z Singapuru, gdzie udał się, aby na spokojnie przemyśleć, czy chce dalej walczyć o Oliwkę, którą zdradzał z Azjatką Lilly, czy może lepiej powinien skupić się na kochance i to z nią budować wspólną przyszłość. W pierwszej chwili Cieślak robił wszystko, aby odzyskać ukochaną Zbrowską, jednak decyzja kochanki o pozostaniu w Polsce skomplikowała wszystko. Kajtek miał już serdecznie dość nieporozumień i oskarżeń i postanowił wyjechać do Władka (Przemysław Stippa), aby zdecydować którą z nich powinien wybrać. W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Cieślak będzie już pewny swojego wyboru, a o swojej decyzji najpierw postanowi powiadomić Oliwkę!

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek podziękuje Oliwcie za wszystkie lata spędzone wspólnie, ale jednocześnie zaznaczy, że po tym co się stało już dłużej nie mogą być razem, w związku z czym nie będzie o nią walczył. Cieślak zaproponuje swojej byłej przyjaźń i zapewni ją, że zawsze może na niego liczyć. Oliwka i Kajtek rozstaną się w zgodzie, ale Cieślakowi przyjdzie jeszcze skonfrontować się z kochanką. W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek umówi się z Lilly i jak podaje swiatseriali.interia.pl zacznie ich rozmowę od zapewnienia, że z Oliwką to już zamknięty rozdział, przez co da kochance nadzieję na to, że znów mogą być razem. Jednak prawda okaże się być o wiele bardziej brutalniejsza, bo Cieślak definitywnie zakończy ich relację!

- To już zamknięty rozdział. Teraz pora na nowy – zacznie Kajtek.

- Nowy rozdział... To znaczy? – zapyta z nadzieją.

- Nigdy nie będę z żadną z was! – powie stanowczo, po czym doda, że to samo powiedział Oliwce.

Wówczas w 2713 odcinku „Barw szczęścia” świat Lilly załamie się w jednym momencie. Odrzucenie przez Kajtka bardzo ją zaboli, ale oczywiście Azjatka zrobi wszystko, aby mu tego nie pokazać. Jednocześnie zapewni go, że jego decyzja nie wpłynie na jej powrót do Singapuru, ale Cieślak nawet nie będzie tego oczekiwał i szczerze przeprosi za wszystko kochankę…

- Jeśli myślisz, że wyjadę, to się mylisz. Chcesz zacząć nowy rozdział? Proszę! Ja już zaczęłam – przyzna Lilly.

- Wybacz mi. Wiem, że namieszałem, ale nie chciałem cię zranić – szepnie Kajtek.

- W porządku. Przeprosiny przyjęte. Trzymaj się, cześć – powie, po czym odwróci się na pięcie i od razu w 2713 odcinku „Barw szczęścia” poleci poszukać pocieszenia u Jasina (Jasper Sołtysiewicz), przed którym Kajtek zdąży ją jeszcze ostrzec, ale na marne…

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze