Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2710: Kępski zdradzi nowe życie Iwony! Klara i Hubert nie zobaczą siostry - ZDJĘCIA

2022-12-07 9:02

W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Kępski (Jakub Wesołowski) wreszcie zawita do Pyrków, przekazać im wieści o nowym życiu Iwony (Izabela Zwierzyńska), która nie przyleci do Polski z ukochanym. Tomasz szczerze wyzna Klarze (Olga Jankowska) i Hubertowi (Marek Molak), co dzieje się u Iwony i jak sobie radzi na emigracji. W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Pyrkowie nie ukryją smutku wobec tego, że do kraju przyleciał sam Kępski. Niestety nie zapowiada się na odwiedziny jego ukochanej, a jest ku temu prosty powód.

"Barwy szczęścia" odcinek 2710 - czwartek, 8.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Kępski po długiej nieobecności w Polsce, wreszcie zawita do Pyrków. Do kraju nie przyleci z nim Iwona, która dostała propozycję pracy w USA i wraz z ukochanym postanowili wyjechać za ocean. To nie spodobało się synowi Tomasza Wiktorowi (Grzegorz Kestranek) i Grażynie (Kinga Suchan). Tym bardziej, że mężczyzna przeszedł przeszczep wątroby, a w kraju stawi się m.in. z powodu badań w szpitalu. Na szczęście okaże się, że wyniki są poprawne. Kiedy Tomek przyjdzie na rozmowę do Klary i Huberta, zdradzi im nieco faktów ze światowego życia ukochanej. Okaże się, że Iwona na dobre rozgościła się w USA i jest bardzo zadowolona z pobytu. 

- (...) Szpital, w którym pracuje to gigant - zacznie opowiadać Tomasz. - Zatrudniają tam tysiące osób i mają tyle samo łóżek - doda dumny z Iwony. - Praca w czymś takim to musi być wyzwanie - oceni Klara. - No, mają wspaniałą organizację - przyzna Kępski. - Czyli Iwona ciężko pracuje, a ty siedzisz w domu, tak? - zapyta wprost Hubert. - W dużym skrócie, ale nie przeszkadza mi to. Zajmuję się Wioletką, pichcę obiadki... - przyzna Tomasz. - Ciekawe jak długo tam wytrzymasz - zauważy Klara. Całkiem słusznie zresztą, bo trzeba pamiętać, że Tomasz w Polsce był biznesmenem i dość trudno sądzić, że nagle podoba mu się życie "kury domowej". 

Kępski zapewni Pyrków, że myśli nad rozkręceniem biznesu w Stanach, gdzie Iwona zadomowiła się na dobre. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" wyjdzie jednak na jaw, że sporo rzeczy trzyma Tomka w kraju. Jego rodzice, Wiktor i Grażyna woleliby, by został na miejscu. Do tego Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) nie będzie mogła oprzeć się przystojnemu mężczyźnie i zauroczy się w nim od pierwszego wejrzenia! Zdradzamy, że Iwona póki co na pewno nie wróci do rodziny, bo aktorka Izabela Zwierzyńska na stałe mieszka w Londynie i póki co zrezygnowała z roli w serialu. Pytanie jest, czy scenarzyści postanowią rozdzielić tę parę, a Kępski zawita w warszawie na dłużej? Tego dowiemy się wkrótce. 

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze