Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2709: Bożena i Bruno zostaną aresztowani w sprawie zabójstwa Zaborskiego! Stańska wszystko wyśpiewa Kodurowi

2022-11-29 11:15

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 7.12.2022 o 20.10 w TVP2) śledztwo w sprawie zaginięcia Zaborskiego (Wojciech Solarz) ruszy do przodu. Kodur (Oskar Stoczyński) odkryje, że Bożena (Marieta Żukowska) była w parku, w momencie zniknięcia Rafała i zacznie wypytywać ją o szczegóły. W 2709 odcinku "Barw szczęścia" Stańska już dłużej nie wytrzyma ciśnienia i w końcu przyzna się komisarzowi do stoczonej walki z Zaborskim, wypadku Rafała i ucieczki z miejsca zdarzenia! W tej sytuacji Kodur nie będzie miał innego wyjścia i zdecyduje się zatrzymać Bożenę wspólnie z Brunem (Lesław Żurek)! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2709 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi przełom w sprawie zaginięcia Zaborskiego! Przypomnijmy, że według wersji policji Rafał został uznany za zaginionego tuż po tym jak wyczyścił firmowe konto Stańskich i przepadł jak kamień w wodę, choć w rzeczywistości zniknął po tym, jak zaatakował Bożenę, a ona w ramach obrony zepchnęła go z mostu i uciekła z miejsca zdarzenia. Stańska nikomu nie przyznała się do zabójstwa Zaborskiego, do czasu publikacji w "Szoku" informacji o topielcu. Wówczas Bożena przyznała się do wszystkiego Brunowi, ale on zabronił jej iść na policję, gdyż był przekonany, że Rafał przeżył upadek i po prostu się ukrywa. Jednak w 2709 odcinku "Barw szczęścia" tajemnica Stańskich wyjdzie na jaw, gdyż Kodur natrafi na ślad Bożeny na moście tuż przed zniknięciem Zaborskiego!

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" Kodur zjawi się u Stańskich i zacznie wypytywać Bożenę o szczegóły jej wizyty w parku. Stańska już dłużej nie wytrzyma życia w kłamstwie i w końcu się złamie. Żona Bruna opowie Kodurowi ze szczegółami całe zajście w parku poczynając od ataku Zaborskiego po jego upadek z mostu i jej ucieczkę z miejsca zdarzenia!

- On mnie zaatakował... Ja się broniłam. Popchnęłam go, ale nie chciałam... Naprawdę nie chciałam! Kiedy wpadł do wody, przestraszyłam się i uciekłam… - przyzna się Bożena.

Wtedy w 2709 odcinku "Barw szczęścia" Kodur nie będzie mógł zachować się inaczej i będzie zmuszony zatrzymać Stańskich w sprawie zaginięcia Zaborskiego. Bożenę za atak na Rafała, a Bruna za namawianie żony do ukrywania prawdy przed policją!

- Zdajecie sobie sprawę, że w tej sytuacji stajecie się głównymi podejrzanymi w tej sprawie? - wytknie im Kodur, po czym aresztuje obojga małżonków.

Na szczęście, w 2710 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy zostaną wypuszczeni z aresztu po przesłuchaniu i złożeniu stosownych zeznań przez Bożenę w prokuraturze. W tym samym czasie nurkowie rozpoczną poszukiwania ciała Zaborskiego w rzece, a Tomasz (Kazimierz Mazur) zacznie namawiać Bruna, aby wspólnie z Bożeną uciekli za granicę. Sęk w tym, że w 2710 odcinku "Barw szczęścia" Stańska dostanie zakaz opuszczania kraju, ale dla jej ojca to i tak będzie lepsze niż oglądanie córki w więzieniu!

- Dokąd mielibyśmy wyjechać? - spyta Bruno.

- Obojętne. Gdziekolwiek. Jak najdalej od Polski! - stwierdzi Tomasz.

- Bożena ma zakaz opuszczania kraju… - przypomni mu.

- Lepiej ścigani, niż zapuszkowani! Musicie myśleć o Tadziu… - uzna.

- Jak uciekniemy, będziemy musieli uciekać przez resztę życia. Nigdy nie wrócimy do Polski… - wyjaśni mu Stański.

- Wolisz, żeby ją wsadzili do więzienia? Żeby Tadzio ją oglądał za kratami?! - zdenerwuje się Wiśniewski.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze