Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2704: Renata stanie się szpiegiem Kodura! Wejdzie w romans z Biniem dla dobra śledztwa? - ZDJĘCIA

2022-11-19 19:06

Renata (Anna Mrozowska) w 2704 odcinku "Barw szczęścia" stanie się szpiegiem Kodura (Oskar Stoczyński) i spróbuje zdobyć potrzebne informacje o tajemniczym Biniu (Adam Stępnicki). Jeśli udowodniono by, że to właśnie on jest sprawcą zabójstwa Prota (Andrzej Michalski), Jowita (Magdalena Żak) wyszłaby na wolność! W 2704 odcinku "Barw szczęścia" Renata wplącze się w niebezpieczny flirt z Biniem, który na poważnie weźmie zaloty kobiety. Z tego zamieszania powstanie tragedia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2704 - czwartek, 24.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2704 odcinku "Barw szczęścia" Renata nawiąże bliższą znajomość z Biniem, na którego poluje Kodur. komisarz przesłucha chłopaka, ale on do niczego się nie przyzna. 

- Nie mam nic wspólnego z zamordowaniem tego całego Prota - oznajmi Binio w 2704 odcinku "Barw szczęścia". - Jak w takim razie wyjaśnisz to, co widać na monitoringu? Najpierw czekasz na Jowitę, a potem ją śledzisz - zapyta podkomisarz, nawiązując do nagrania z kamer, gdzie widać dokładnie, że Binio podąża za Jezierską w noc zabójstwa Prota. - Laska mi przypasowała, pognałem za nią, zagadałem, ale była wcięta, więc odpuściłem, tyle - wyjaśni chłopak, a Kodur mu nie uwierzy. 

Renata wejdzie w romans z Biniem i zdobędzie dowody na niewinność Jowity? 

W całą akcję zaangażuje się Renata, która nawiąże bliską relację z Biniem i w ten sposób spróbuje wyciągnąć od niego informacje, co naprawdę stało się w noc zabójstwa Prota. Okaże się, że znają się z przeszłości i kelnerka dobrze wie, że mężczyzna ma szemraną przeszłość. W 2704 odcinku "Barw szczęścia" zapewni jednak Renatę, że teraz handluje samochodami i jest to w pełni legalne. - (...) Jestem czysty jak łza. Tak jak ty - oznajmi Binio. - Długą i krętą drogę przeszliśmy, co? - skwituje kelnerka i potwierdzi się, że oboje mają nieciekawą przeszłość. Nieco później spotkają się w "Feel Good", a Binio będzie wyraźnie zainteresowany Renatą. Nawet Dominika (Karolina Chapko) domyśli się, że tę dwójkę łączy coś więcej, ale koleżanka zapewni, że to tylko znajomość. Spławi Kodura, a już wkrótce okaże się, że znajomość z Biniem może rzucić nowe światło na sprawę Jowity, która wciąż siedzi w areszcie. Nie przyznaje się do zabójstwa Prota, wręcz przeciwnie, cały czas twierdzi, że jest niewinna. Renata postara się wyciągnąć od Binia więcej informacji na temat całej sprawy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze