Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Bożena weźmie stronę Karoliny! Nie pozwoli Brunowi jej zwolnić

2022-11-08 14:47

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 8.11.2022 o 20.10 w TVP2) Bruno (Lesław Żurek) odkryje, że Rafał (Wojciech Solarz) wyczyścił firmowe konto hotelu i zniknął! Stański od razu ruszy z pretensjami do Karoliny (Marta Dąbrowska), ale kochanka Zaborskiego nie będzie nic wiedziała ani o kradzieży ani o uciecze partnera. Jednak Bruno w 2693 odcinku „Barw szczęścia” będzie przekonany, że Rafał i Karolina są w zmowie i będzie miał już serdecznie dość recepcjonistki. Stański będzie gotowy ją zwolnić, ale wtedy z pomocą jej przyjdzie Bożena (Marieta Żukowska), która wstawi się u męża za wspólniczką Zaborskiego!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Rafał zrozumie, że to już jego koniec i postanowi definitywnie zniszczyć Stańskich! Zaborski odkryje, że Bożena i Bruno już wiedzą o jego przekrętach w hotelu, o odwoływanych rezerwacjach, które miały na celu doprowadzenie hotelu do ruiny i przejęcie go przez wierzycieli, w imieniu których to on nim by zarządzał. Rafał zda sobie sprawę, że nie ma już żadnych szans, dlatego postawi zniknąć, ale nim tego dokona, to wyczyści firmowe konto hotelu do zera. W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Bruno od razu odkryje przekręt byłego wspólnika i postanowi się z nim rozmówić, ale nie zastanie go już w hotelu, dlatego za cel obierze sobie Karolinę, gdyż będzie pewien, że działa ona w zmowie z Rafałem!

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Bruno pokaże Karolinie dowody na to, że Rafał ich okradł i zażąda od kochanki Zaborskiego, aby zdradziła, gdzie się ukrywa. Jednak recepcjonistka nie będzie miała zielonego pojęcia o kradzieży, a tym bardziej o uciecze Rafała, a jego nieobecność będzie tłumaczyć spotkaniem biznesowym, ale Stański nie uwierzy w żadne jej słowo. W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Bruno będzie miał już serdecznie dość Karoliny i ponownie będzie gotowy ją zwolnić, ale wtedy na drodze stanie mu Bożena, która wstawi się za recepcjonistką!

Jednak w 2693 odcinku „Barw szczęścia” to nie będzie koniec złych informacji dla Bruna! Bożena w końcu przyzna się mężowi, że Rafał jest nie tylko złodziejem, ale także i porywaczem, bo to on od samego początku stał za uprowadzeniem Tadzia (Józio Trojanowski)! To spotęguje u Stańskiego jeszcze większą złość…

- Rafał był zamieszany w porwanie Tadzia. Od początku tak było, miałeś rację – powie Bożena.

- Dlaczego od razu mi o tym nie powiedziałaś, kiedy Celina odkryła, że Rafał stoi za porwaniem Tadzia?! – oburzy się Bruno.

- Bałam się, że wpadniesz w szał i będziesz próbował go zabić tak jak wtedy – wyjaśni mu.

- Nie chciałem go zabić! Chciałem go tylko nastraszyć, no! – wytłumaczy się.

- Wiem kochanie, ale teraz byś to zrobił. Musimy być spokojni, policja już działa – uspokoi go.

Wtedy w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Bruno nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Karolina i Rafał działają wspólnie, ale Bożena uświadomi go, że to nie do końca prawda! Faktycznie, recepcjonistka będzie zamieszana w niszczenie hotelu, ale o porwaniu Tadzia nie będzie miała żadnego pojęcia! Jednak to i tak nie uspokoi Bruna…

- Karolina też za tym stoi – powie stanowczo Stański.

- Nie, Karolina jest zamieszana w osłabienie hotelu, ale nie w porwanie Tadzia – wyjaśni mu żona.

- Ja jej w ogóle nie wierzę, no – zdenerwuje się.

- Kochanie, proszę cię. Musimy jeszcze trochę wytrzymać, proszę cię – spróbuje opanować go Bożena.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze