Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Będzie drugie porwanie Tadzia?! Zaborski sam zaatakuje Stańskich w biały dzień - ZDJĘCIA

2022-10-19 8:59

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy drugie porwanie Tadzia (Józio Trojanowski)! Tym razem Zaborski (Wojciech Solarz) zaatakuje Stańskich osobiście i do tego w biały dzień! Kiedy Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) wybiorą się z synem na spacer do parku jak spod ziemi wyrośnie przed nimi Rafał, który pobije Stańską, a mały Tadzio zniknie! Na nowych ZDJĘCIACH z 2693 odcinka "Barw szczęścia" nie widać, co się stanie z Brunem. Czy drugie porwanie Tadzia zakończy się tragicznie? Zobacz dramatyczne sceny porwania syna Stańskich w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski dokona drugiego porwania Tadzia! Rafał będzie tak zdesperowany, że rzuci się na rodzinę Stańskich w biały dzień i nie cofnie się przed niczym. Zaborski pobije nawet Bożenę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Do tak dramatycznego zwrotu akcji doprowadzi zapewne skuteczne śledztwo Celiny (Orina Krajewska) oraz ukrywanie przez Bożenę przed mężem, kto tak naprawdę stoi za porwaniem ich syna. I to wszystko razem spowoduje, że Tadzio zniknie po raz drugi!

Jak pamiętamy, po pierwszym porwaniu Tadzia w "Barwach szczęścia" Bruno był przekonany, że za wszystkim Zaborski i o mało go nie zabił. Rafał jednak wyszedł z tej sytuacji obronną ręką, a Stański trafił na zamknięty oddział psychiatryczny. Ostatecznie Tadzio cały i zdrowy wrócił do domu, ale Zaborski przejął hotel - dał Bożenie pieniądze na okup w zamian za nieruchomość. Później Celina pomogła Stańskiej i wyśledziła, że Rafał i porywacz są dobrymi kumplami, ale żona ukryła ten fakt przed mężem. I w 2693 odcinku serialu zobaczymy straszliwe skutki!

"Barwy szczęścia": Co się stanie z porwanym drugi raz Tadziem i jego rodzicami? 

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" Bożena, Bruno i Tadzio wybiorą się na spacer do parku. Szczęśliwa rodzina nie będzie niczego podejrzewać i zostaną znienacka zaatakowani - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Zaborski będzie szarpał Bożenę i nie wiadomo jak to się skończy. W pewnym momencie na ZDJĘCIACH nie widać już, ani Tadzia, ani Bruna. Czy Bożena również zniknie? Co się stanie z Tadziem i jego tatą? Wszystkiego dowiemy się już 8 listopada w TVP2, a my będziemy na bieżąco informować o nowych faktach w tej bulwersującej sprawie. 

Nie przegap: Barwy szczęścia znikają z anteny?! W ważne święto zabraknie nowego odcinka

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze