Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2686: Klara prześpi się z Bartoszem? Przyjdzie do niej w hotelu i będzie chciał jednego – ZDJĘCIA

2022-10-24 12:01

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do seksu Klary (Olga Jankowska) i Bartosza (Artur Bocheński)? Pyrka wyląduje w pokoju hotelowym z kolegą z wydawnictwa sam na sam, a Bartosz nigdy nie udawał, że Klara mu się nie podoba. Stanie się odważniejszy i jawnie spróbuje poderwać żonę Huberta (Marek Molak)! W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Klara da się ponieść emocjom, do tego dojdzie alkohol i świadomość, że jest się poza domem, a wszystko to skończy się zdradą Pyrki? Bartosz tak łatwo się nie podda, bo Klara naprawdę bardzo mu się spodobała.

"Barwy szczęścia" odcinek 2686 - czwartek, 27.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Klara wyląduje w hotelu z Bartoszem, z daleka od domu i Huberta. Wszystko przez obowiązki pisarki, której kariera rozwinęła się w szybkim tempie, a jej najnowsza książka wzbudziła spore zamieszanie. W rozgłosie pomogły też niezbyt przyjemne afery z Modrzyckim (Piotr Ligenza), którego Hubert uderzył, a media to podchwyciły. Kara stałą się rozpoznawalna, co wkrótce w "Barwach szczęścia" przełoży się na nowych wielbicieli. Pyrka zyska wiernego fana Adamskiego (Jarosław Paczyński), któremu kobieta tak się spodoba, że zacznie ją śledzić! Zjawi się na spotkaniu autorskim, a potem znajdzie hotel, gdzie zatrzymała się pisarka. Nikt nie przewidzi, do czego dojdzie w intymnych warunkach, kiedy Klara i Bartosz zostaną sam na sam.

Klara zdradzi Huberta w 2686 odcinku "Barw szczęścia"?

Najnowsze zdjęcia, które można zobaczyć w galerii zdjęć poniżej, pokazują, że między Klarą i Bartoszem do czegoś dojdzie. Mężczyzna zapuka do pokoju kobiety, przyniesie ze sobą wino i dwa kieliszki, po czym wieczór zacznie się rozkręcać. Hubert będzie daleko, a Klara poczuje się piękna i adorowana. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Pyrkę zaczną dręczyć koszmarne wyrzuty sumienia, wróci do domu i nie będzie umiała zachowywać się normalnie. Czy do seksu Pyrki z Bartoszem naprawdę dojdzie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno połączy ich coś więcej, co i tak nie spodobałoby się Hubertowi. Klara będzie musiała przemyśleć swoje wybory. 

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Wyjątkowy prezent Jerzego dla Małgorzaty
Najnowsze