Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2685: Klara uratuje życie mężczyźnie, ale na jaw wyjdzie straszna prawda. To będzie ukartowane – ZDJĘCIA

2022-10-10 20:07

W 2685 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) uratuje życie człowiekowi! Żona Huberta (Marek Molak) zostanie wystawiona na ciężką próbę, ale nie zastanowi się ani chwili, by rzucić się na ratunek obcemu mężczyźnie. Klara pomyśli, że dzięki niej przeżył, ale początkowo nie przewidzi, że cała sytuacja została ukartowana! W 2685 odcinku "Barw szczęścia" dziennikarze zrobią sobie nieśmieszną pożywkę z życia prywatnego pisarki i będą chcieli przyłapać ją na gorącym uczynku, by zyskać sensację. To już przesada!

"Barwy szczęścia" odcinek 2685 - środa, 26.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2685 odcinku "Barw szczęścia" Klara znów pożałuje, że jest znana. Wcale nie chciała sławy, ale podły Modrzycki (Piotr Ligenza) załatwił jej rozpoznawalność, ujawniając, że to właśnie Pyrka kryje się pod przebraniem Julii Armand. Od tego momentu Klara ma coraz więcej problemów, w co zaangażowany jest również Hubert. Ostatnio para próbowała odwrócić złą passę w mediach po pobiciu Błażeja, dlatego udali wypadek, a Hubert pokazał przed kamerami, jak uratować życie potrzebującej osobie.

Klara rzuci się na ratunek umierającemu mężczyźnie w 2685 odcinku "Barw szczęścia"

Pyrka natychmiast zareaguje, kiedy w 2685 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy, że obcy człowiek potrzebuje pomocy. Pomyśli, że mężczyzna umiera i ma tylko chwilę na uratowanie jego życia. Od razu wykorzysta wszystko, czego nauczył ją Hubert, który na co dzień pracuje jako ratownik medyczny, zresztą tak jak jego nieżyjący ojciec Roman Pyrka (Olaf Lubaszenko). Klara świetnie sobie poradzi, ale dopiero potem wyjdzie na jaw, że człowiek, którego "uratowała" wcale tej pomocy nie potrzebował. Okaże się, że to dziennikarze ustawili całą sytuację po to, by sprawdzić reakcję pisarki. Wszystko zostanie uwiecznione, a Klara dowie się, że dziennikarze przekraczają jakiekolwiek granice i sfingowali całą sytuację. Tego już będzie za wiele! Najpierw Modrzycki spowodował wypadek, potem zrobiono z Huberta niebezpiecznego zbira, a wkrótce Pyrka zostanie wystawiona na dziwną próbę. Sława nie spodoba się Klarze i jej rodzinie.

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze