Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Olga zniszczy Rymana! Załatwi bezpieczeństwo Michalinie, ale to nie koniec – ZDJĘCIA

2022-10-21 20:06

W 2682 odcinku "Barw szczęścia" Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) zrobi wszystko, by Ryman (Filip Wałcerz) stracił możliwość reżyserowania spektakli i zbliżania się do młodych aktorów. Mimo jego zarzutów, które obejmują molestowanie i wykorzystywanie pozycji do zastraszania innych, dyrektor teatru zgodzi się na to, by mężczyzna pracował nas sztuką. Olga w 2682 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się, że podły Ryman znów może zagrozić Michalinie (Anna Pentz) i nie tylko! Załatwi reżysera zboczeńca na całego!

"Barwy szczęścia" odcinek 2682 - piątek, 21.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2682 odcinku "Barw szczęścia" Olga stoczy walkę z Rymanem, który mimo ciążących na nim zarzutów o molestowanie, podejmie się reżyserowania kolejnej sztuki. Olga uda się do dyrektora teatru i spróbuje załatwić zwolnienie cwanego mężczyzny. - (...) Czyli słyszał pan o moim teatrze i wie pan, o co jest oskarżony - rzuci wściekła matka Michaliny. - I mimo to zaprasza go pan do współpracy - doda w 2682 odcinku "Barw szczęścia". - Pani sobie zdaje sprawę, że Ryman jest jednym z najwybitniejszych reżyserów teatralnych w Polsce... - przypomni dyrektor. - Reżyserem może jest wybitnym, ale jest też podłym człowiekiem! Nagabywał moją nieletnią córkę, molestował inne aktorki. Przecież on ma zarzut gwałtu! - wykrzyczy Olga. - Przecież nie można dopuścić tego dewianta do dalszej pracy z aktorkami! - doda wściekła. - Póki co, mamy jeszcze domniemanie niewinności - zauważy dyrektor i nie zgodzi się na odsunięcie Rymana od sztuki.

Olga ochroni Michalinę w 2682 odcinku "Barw szczęścia", ale Ryman nie powiedział ostatniego słowa

W 2682 odcinku "Barw szczęścia" Olga tak się wścieknie, że nie pozostawi sprawy, mimo że dyrektor nie wyrazi zgody na odsunięcie Rymana. Matka Michaliny zorganizuje petycję, gdzie podpisze się ponad 10 tysięcy osób! W ten sposób dyrektor będzie zmuszony zareagować i oddalić reżysera od spektaklu. Ryman się wścieknie i w 2683 odcinku "Barw szczęścia" urządzi Oldze aferę. - Nie dam zniszczyć sobie kariery... Nie uda ci się to. Będę walczył! Teraz twoje jest na wierzchu, przez ciebie drugi raz straciłem kontrakt w teatrze, ale ja tego tak nie zostawię.(…) Ja też się potrafię odegrać! - zagrozi reżyser. 

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Wyjątkowy prezent Jerzego dla Małgorzaty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze