Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2669: Kasia pójdzie na wojnę z dziadkiem Maksa. Tajemniczy Grabski spróbuje porwać syna Igora! – ZDJĘCIA

2022-10-04 20:09

W 2669 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) spróbuje jak najlepiej zająć się Maksem (Mikołaj Wachowski), bo Igor (Tomasz Nosiński) wciąż nie wybudzi się ze śpiączki. Na drodze Górki stanie tajemniczy dziadek chłopca, Grabski (Igor Kujawski). Niestety od razu będzie można wywnioskować, że senior pozostaje w konflikcie z zięciem, a Maksa traktuje przedmiotowo! W 2669 odcinku "Barw szczęścia" Kasi bardzo nie spodoba się zachowanie dziadka chłopca i jego stosunek do całej sytuacji. Żona Łukasza (Michał Rolnicki) odkryje, że Grabski chce wywieźć dziecko za granicę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2669 - wtorek, 4.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2669 odcinku "Barw szczęścia" w życiu Maksa pojawi się jego dziadek. Po wypadku Igora, którego uderzyło auto, przez co mężczyzna wylądował w śpiączce, chłopcem zajęła się Kasia. Górka dna, żeby niczego mu nie brakowało, ale pojawienie się Grabskiego zmieni kolei rzeczy. Kasia będzie się spodziewała, że senior okaże wnuczkowi miłość i opiekę, a tak naprawdę okaże się bardzo zdystansowany i niemiły! Od razu zarządzi, że nie ma zamiaru zajrzeć do sali, gdzie leży zięć, a Maksa postanowi zabrać z domu Kasi. - (...) Rozumiem, że w tak oschły sposób reaguje pan na dramatyczną sytuację, ale proszę zrozumieć, że Maks w tej chwili ma tylko pana i zasługuje na odrobinę cierpliwości - spróbuje wytłumaczyć w 2669 odcinku "Barw szczęścia" Kasia, ale Grabski będzie nieugięty. - Byłem wystarczająco cierpliwy i nie jest to dla mnie dramatyczna sytuacja. Dramat już przeżyłem... - obwieści senior. - No tak, Igor wspominał, że stracił pan córkę, mamę Maksa - domyśli się Górka. - A powiedział pani z jakiego powodu? - zapyta Grabski i da do zrozumienia, że śmierć kobiety to wina Igora. 

- Naprawdę, Łukasz, nie uwierzyłbyś, jaki to gbur! Zero empatii, dobrej woli, serca, nic! (…) Ten człowiek nie ma z Maksem żadnej relacji, nawet się o nią nie stara... O śmierć swojej córki oskarża Igora, a swoją złość przenosi na dziecko! - powie Kasia do Łukasza, kiedy pod koniec dnia wreszcie spotka się z mężem. Rozmowę przerwie Ksawery (Bartosz Gruchot), który poda mamie telefon i w ten sposób wyjdzie na jaw, że Grabski chce go wywieźć do Paryża! Kasia pójdzie na wojnę z dziadkiem chłopca. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze