Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2669: Kasia i Łukasz stracą dziecko! Dziadek odbierze im przybranego syna – ZDJĘCIA

2022-10-04 20:09

W 2669 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 4.10.2022 o 20.10 w TVP2) Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) tak szybko jak zostali rodzicami dla Maksa (Mikołaj Wachowski) tak prędko przestaną nimi być, gdy na horyzoncie pojawi się Grabski (Igor Kujawski). Teść Igora (Tomasz Nosiński), którego stan ciągle będzie na tyle poważny, że lekarze nie wybudzą go ze śpiączki, odbierze im przybranego syna i zabierze do siebie. W 2669 odcinku „Barw szczęścia” Sadowscy stracą przybranego syna, co szczególnie zaboli Kasię. Nie będzie mogła pogodzić się z oschłością dziadka Maksa i całkowitym brakiem empatii do wnuka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2669 - wtorek, 4.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2669 odcinku „Barw szczęścia” Kasia i Łukasz już nie będą rodzicami dla Maksa, przyjaciela Ksawerego (Bartosz Gruchot), którego tata uległ poważnemu wypadkowi na oczach Sadowskiej. Przypomnijmy, że Igor wpadł pod samochód i zalał się krwią tuż po rozmowie z Kasią, w czasie której przyznał jej się, że Łukasz kazał mu się od nich trzymać z daleka. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej, a Maks pozostał bez opieki, gdyż opiekował się nim jedynie Igor. Tylko wstawiennictwo Sadowskich uratowało go przed tymczasowym ośrodkiem opiekuńczym, ale i tak niezbędnym okazało się być odszukanie rodziny Maksa. W 2669 odcinku „Barw szczęścia” Kasi i Łukaszowi uda się odnaleźć dziadka chłopca, który przejmie nad nim opiekę!

W 2669 odcinku „Barw szczęścia” Grabski spotka się z Kasią w szpitalu, ale nie będzie zainteresowany stanem zdrowia Igora. Mężczyźnie będzie zależało jedynie na tym, aby jak najszybciej zabrać do siebie wnuka, nie czekając nawet aż ten skończy zajęcia w szkole. Wspólnie udadzą się przed placówkę, a następnie do mieszkania Sadowskich, z którego Maks zabierze swoje rzeczy, ale wcale nie będzie zadowolony z przeprowadzki do dziadka. Podobnie z resztą jak sam Grabski, który nie będzie ukrywał tego nawet przed Kasią, co bardzo ją zaniepokoi.

- Maksymilian to też twoje? No to pakuj, na co czekasz? – oburzy się Grabski.

- Przepraszam, mogłabym na słowo. Rozumiem, że w tak oschły sposób reaguje pan na tę dramatyczną sytuację, ale proszę zrozumieć, że Maks w tej chwili ma tylko pana i reaguje na odrobinę cierpliwości – wyjaśni mu Kasia.

- Jestem wystarczająco cierpliwy i nie jest to dla mnie dramatyczna sytuacja - odpowie oschle.

Uwagi Kasi w 2669 odcinku „Barw szczęścia” nie zrobią na Grabskim żadnego wrażenia, gdyż nawet nie będzie miał zamiaru zmieniać swojego podejścia do Maksa!

- Już się spakowałem – oświadczy chłopiec.

- No nareszcie. Daj mi to, idziemy – zarządzi.

W 2669 odcinku „Barw szczęścia” Kasia nie będzie mogła pogodzić się z tym jak dziadek potraktował Maksa i opowie o wszystkim Łukaszowi. Sadowska zacznie żałować, że odszukali Grabskiego, gdyż sami zdecydowanie lepiej zajęliby się chłopcem do czasu aż Igor nie wróciłby do zdrowia. Szczególnie, że jeszcze w 2669 odcinku „Barw szczęścia” zrozpaczony Maks zadzwoni do Ksawerego z błaganiem o pomoc! Chłopiec zdradzi Kasi, że dziadek planuje porwać go do Paryża i nie zamierza zmienić zdania…

- Mamo, mamo! Maks płacze i dzwoni, chce ciebie! – zaalarmuje Ksawery, po czym przekaże jej telefon.

- Halo, cześć Maksiu. Maksio, spokojnie poczekaj, powoli, bo ja nic nie rozumiem. Nie płacz, co się stało? Dziadek chce cię porwać do Paryża?! Maksiu, poczekaj, powoli. Halo… - rozłączy się.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze