Barwy szczęścia, odcinek 2649: Borys namówi Aldonę na dziecko w nowym sezonie! Regina go podpuści - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2649: Borys namówi Aldonę na dziecko w nowym sezonie! Regina go podpuści - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2649: Borys namówi Aldonę na dziecko w nowym sezonie! Regina go podpuści - ZDJĘCIA

Borys w "Barwach szczęścia" od dawna próbował namówić żonę na dziecko. Jednak Aldona (Elżbieta Romanowska) miała inne plany - podjęła studia i nie miała ochoty na ciążę i połóg. Ujawniamy, że zapowiada się, iż Grzelak (Jakub Wieczorek) namówi jednak ukochaną żonę na dziecko, bo pomoże mu w tym młoda matka i studentka jednocześnie, Regina (Kamila Kamińska)! Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" poznamy nowego członka rodziny Grzelaków?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 20222. Radosna nowina u Grzelaków

Borys w "Barwach szczęścia" od jakiegoś czasu nie marzy o niczym innym, jak o dziecku. Próbował już namówić Aldonę na działania w tym kierunku, ale dostał kosza. Grzelakowa zdawała się być w takim momencie życia, że ważniejsze były dla niej studia, niż ciąża. Ale zapowiada się na to, że w nowych odcinkach serialu to się zmieni!  

W nowym sezonie "Barw szczęścia" do serialu wróci po dłuższej przerwie Regina z małym Kamilkiem na ręku. Widok kolejnego maleństwa rozczuli Borysa, w dodatku okaże się, że maluch zasypia właśnie na jego rękach!

Zobacz też: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

- Zobacz, jak sobie słodko śpi... - dumny Borys zaprezentuje Aldonie w jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" maleństwo spokojne jak aniołek. Grzelak wytłumaczy przy tym żonie, że Regina przecież też studiuje i daje radę z Kamilkiem. 

- Musisz szybciutko ją przekonać - tak Regina w nowym sezonie "Barw szczęścia" będzie zagrzewała Borysa do walki o potomka.

Czy w nowym sezonie poznamy maleńkiego członka rodziny Grzelaków? Zanosi się na to, że tak - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ! 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Nowy sezon ruszy wcześniej niż można było się spodziewać! Data premiery 2649 odcinka już nie jest tajemnicą

Koniec sezonu Barw szczęścia. Natalia przejdzie operację usunięcia piersi, żeby przeżyć!
Najnowsze