Barwy szczęścia, odcinek 2647: Zaborski urządzi z hotelu Stańskich mafijną pralnię! Tego nikt nie przewidział – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2647: Zaborski urządzi z hotelu Stańskich mafijną pralnię! Tego nikt nie przewidział – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2647: Zaborski urządzi z hotelu Stańskich mafijną pralnię! Tego nikt nie przewidział – ZDJĘCIA

Szok w 2647 odcinku "Barw szczęścia"! Zaborski (Wojciech Solarz), który doprowadził do tego, że Bruno (Lesław Żurek) został zamknięty w psychiatryku, przejął hotel Stańskich wcale nie dla zysku! Okazuje się, że Rafał urządzi sobie z dorobku życia Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna mafijną "pralnię" pieniędzy! Nikt nie przewidział tego, że "inwestorzy" Zaborskiego, którzy pożyczyli miliony na okup za Tadzia (Józio Trojanowski), to zwyczajni mafiozi, którzy potrzebują przepuścić swoje lewe majątki przez legalny biznes. Sprawdź jak do tego dojdzie w w 2647 odcinku "Barw szczęścia" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2647 - czwartek, 2.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2647 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski ujawni prawdziwy plan, jaki ma od początku wobec hotelu Stańskich. Już wiadomo, dlaczego wróg Bruna  "maczał palce" w porwaniu Tadzia. Kluczem do rozwiązania zagadki jest słowo "inwestorzy", którzy pożyczyli Bożenie pieniądze na okup.

W finale poszukiwań Tadzia w "Barwach", kiedy porywacz zażądał od Bożeny 2 milionów okupu, w hotelu znów pojawił się Rafał i "zgodził się" się wystąpić jako zbawca i ratownik samotnej Stańskiej. Zorganizował szybko wielkie pieniądze od tajemniczych "inwestorów" i przejął majątek Stańskich w zastaw. To wszystko jeszcze wyglądało logicznie - Zaborski chce przejąć hotel i zarobić na nim kolejne miliony. Jednak w 2647 odcinku okaże się, że on zrobił to wszystko po to, aby hotel zaczął przynosić straty! Dlaczego! 

Wyjaśniamy: to co robi Zaborski w "Barwach szczęścia" to organizowanie idealnej "pralni" nielegalnych pieniędzy dla mafii! Działa to tak, że kiedy grupa przestępcza musi uwiarygodnić wobec prawa grubą kasę np. za narkotyki, inwestuje w biznes, który z założenia ma przynieść straty. Następnie pakuje w ten interes pieniądze przy pomocy podstawionego biznesmena. Kiedy hotel, czy restauracja okazują się nierentowne, mafia zgarnia z powrotem "wypraną" już na legalnym rynku kasę. I dokładnie to Zaborski zrobi z hotelem Stańskich, a swój plan ujawni Karolinie (Marta Dąbrowska) w 2647 odcinku serialu.    

Nie przegap: M jak miłość. Powrót Franki z USA nowym sezonie zakończy się tragicznie. Paweł przerażony, że stracił żonę znajdzie testament Franki i tak dowie się o dziecku - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Interes się kręci - zamelduje Zaborskiemu Karolina w 2647 odcinku "Barw szczęścia". 

- A ja chyba nie chcę za bardzo, żeby się tak kręcił - odpowie Rafał. - Trzeba ograniczyć te rezerwacje! - poinstruuje Karolinę Zaborski w 2647 odcinku "M jak miłość". 

Nie rozumiem, jak to ograniczyć, przecież to pieniądze, hotel ma dobre obłożenie, są klienci - Karolina będzie w szoku. 

Ojej, Karolina, mnie właśnie nie za bardzo zależy na tych klientach... Jak ty nic nie rozumiesz, naprawdę... Hotel ma być rentowny na tyle, żeby wypłacać dywidendy inwestorom. Ale nie na tyle, żeby Stańscy spłacili swój dług. Rozumiesz?

Ale chcesz bankructwa? - Karolina zrozumie więcej, niż chciałby Rafał. 

Jak zakończy się ta afera z mafią w tle w "Barwach szczęścia"? W 2647 odcinku serialu nie będzie wyglądało to dobrze. Stańscy rozdzieleni, Bruno faszerowany psychotropami, hotel oddany w ręce oszusta... Czy Stańskim uda się ostatecznie pokonać Zaborskiego dowiemy się już w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2022.  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2649: Powrót Reginy w nowym sezonie! Zostanie sama z synem Franka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Najnowsze

Materiał sponsorowany