Barwy szczęścia, odcinek 2639: Łukasz spędzi święta z kochanką?! Gorące zbliżenie zaboli Kasię – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2639: Łukasz spędzi święta z kochanką?! Gorące zbliżenie zaboli Kasię – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Łukasz spędzi święta z kochanką?! Gorące zbliżenie zaboli Kasię – ZDJĘCIA

2022-05-24 9:02

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" u Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) zapanuje świąteczny klimat, ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sadowski zamiast przygotowywać święta z żoną, znów poświęci się pracy, a konkretnie pięknej stażystce Weronice (Maria Świłpa). W 2639 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz stanie w obronie dziewczyny, kiedy ta zacznie mieć problemy w redakcji magazynu "Szok". Młoda Weronika zachwyci się doświadczonym i przystojnym dziennikarzem. Łukasz postanowi spędzić ze stażystką więcej czasu, a potem dojdzie do gorącej sceny! Zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2639 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz znów będzie pochłonięty pracą w "Szoku" i nie zważy na fakt, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To ważny, rodzinny czas, ale mimo to, Łukasz znów zajmie się pracą. W redakcji wywiąże się afera, ponieważ stażystka Weronika zostanie zlinczowana przez Wangla (Marek Kałużyński), na co nie pozwoli Łukasz.

- To ją ucz, a jak nie potrafisz, to niech idzie na studia, bo do poważnego pisania jeszcze się nie nadaje - Wangel w 2639 odcinku "Barw szczęścia" będzie bezlitosny. Łukasz tak tego nie zostawi i od razu uda się zbadać sprawę u Radomira (Łukasz Wójcik) i okaże się, że to on doniósł na stażystkę. - Poleciałeś z tym do niego? - zapyta Łukasz w 2639 odcinku "Barw szczęścia". - Sam przyszedł. Chciał wiedzieć, jakie postępy robi Weronika, no to mu pokazałem - stwierdzi Radomir. - Jesteśmy teamem, rozumiesz? Co się dzieje w redakcji, zostaje w redakcji. Popracujcie nad tym tekstem razem - oznajmi zdenerwowany Łukasz, któremu bardzo nie spodoba się, że Weronika spotkała się z takim traktowaniem. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Tadzio odnaleziony! Bożena odzyska syna, ale straci męża i cały dobytek

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zignoruje fakt, że Kasia czeka na niego w domu, a on ostatnio przesadza z ilością pracy. Weronika zachwyci się jego zainteresowaniem i wykorzysta fakt, że dziennikarz chce jej pomóc. Uda, że bardzo jej zależy na dokładnym omówieniu pracy. 

- Napracowałaś się. Szkoda, żeby to się zmarnowało - Łukasz w 2639 odcinku "Barw szczęścia" poświęci Weronice sporo uwagi, a dziewczyna będzie nim oczarowana! - A moglibyśmy jeszcze pogadać o tym tekście? - poprosi dziewczyna, która ewidentnie nie będzie chciała rozstawać się z przełożonym. - To może cię podwiozę i pogadamy po drodze? - zaproponuje Łukasz i tak też zrobi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz popłynie do Afryki i pokaże Barbarze jak teraz wygląda! Przerazi ją widok zdjęć Lilki u wnuka - ZDJĘCIA

Łukasz w 2639 odcinku "Barw szczęścia" nie przewidzi, że stażystka będzie chciała go pocałować! Kiedy odwiezie ją pod dom, dziewczyna nachyli się do jego ust, ale Łukasz odsunie głowę. Weronice nie uda się pocałować dziennikarza, który zamiast spędzać święta z Kasią, dopuści do niezręcznej sytuacji ze stażystką. W 2639 odcinku "Barw szczęścia" Weronika zdecydowanie pomyśli, że ma szansę na coś więcej. Źle odczyta znaki wysłane przez Sadowskiego i zacznie się jedno wielkie nieporozumienie. Łukasz może wkrótce pożałować, że zbliżył się do Weroniki. 

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Najnowsze