Barwy szczęścia, odcinek 2631: Kajtek będzie sypiał z Lilly za plecami Oliwki! Nawet Darek nie przemówi mu do rozsądku

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2631: Kajtek będzie sypiał z Lilly za plecami Oliwki! Nawet Darek nie przemówi mu do rozsądku

Barwy szczęścia, odcinek 2631: Kajtek będzie sypiał z Lilly za plecami Oliwki! Nawet Darek nie przemówi mu do rozsądku

2022-04-26 11:45

W 2631 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek (Jakub Dmochowski) znajdzie się na życiowym zakręcie! Cieślak nie będzie umiał wybrać między Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) a Lilly (Mayu Gralińska-Sakai), dlatego będzie zdradzał je obie! W 2631 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek przyzna się Darkowi (Andrzej Niemyt), że kocha Oliwkę i nie chce rezygnować z tego związku, ale seks z Lilly to dla niego coś więcej niż tylko przelotny romans. Janicki uzna, że Cieślak myli miłość z pożądaniem i każe mu zachować się fair, ale on nie będzie chciał o tym słyszeć! Kajtkowi dobrze będzie tak, jak jest!

"Barwy szczęścia" odcinek 2631 - środa, 11.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2631 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek ciągle będzie grał na dwa fronty i okrutnie oszukiwał Oliwkę, za której plecami będzie sypiał z Lilly! Azjatka przyleci za nim aż z Singapuru i potwierdzi najgorsze obawy Zbrowskiej, która już od jakiegoś czasu podejrzewała ich romans, gdyż spędzali ze sobą mnóstwo czasu, a wszystkim chwalili się w mediach społecznościowych. Cieślak faktycznie zdradzi Oliwkę jeszcze w Singapurze, ale w Polsce będzie to robił jeszcze częściej! Kajtek będzie wymykał się na potajemne spotkania z kochanką w hotelu, które nabiorą innego znaczenia, gdy Lilly wyzna mu swoje uczucia! Dopiero wtedy do Kajtka dojdzie, że wszystko zaszło za daleko i on kompletnie się w tym pogubił, dlatego w 2631 odcinku „Barw szczęścia” poprosi o pomoc Darka!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2634: To Rafał Zaborski porwie Tadzia w zmowie z jego matką! Karolina pomoże mu uprowadzić syna Bożeny i Bruna

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ zdradę Kajtka w "Barwach szczęścia" >>>

W 2631 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek spotka się z Darkiem i przyzna się byłemu partnerowi ojca (Przemysław Stippa), że zdradza Oliwkę! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Cieślak wyzna Janickiemu, że nie spodziewał się, że jego romans Lilly tak się rozwinie i dziewczyna przyleci za nim aż do Polski, a po kolejnym namiętnym seksie powie mu o swoich uczuciach. Tym bardziej, że również i dla niego to nie będzie tylko zwykły seks.

- Nie potrafię się od niej uwolnić – przyzna się Darkowi.

W 2631 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek powie Darkowi, że ma potworne wyrzuty sumienia, gdyż tak naprawdę zdradza je obie, a co gorsza na żadną nie umie się zdecydować! Seks z Lilly będzie niezwykły, ale miłość do Oliwki wciąż żywa i nie będzie chciał tak po prostu z niej rezygnować.

- Kochasz Oliwkę? – zapyta Janicki.

- Od lat. Jest najwspanialszą dziewczyną, jaką znam. Mimo różnych słabszych momentów, to się jednak rozumiemy bez słów. Jesteśmy tacy... dotarci - stwierdzi Cieślak.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2630: Niespodziewany powrót Artura Chowańskiego! Nigdy nie pogodzi się ze śmiercią Marty– ZDJĘCIA

Wtedy w 2631 odcinku „Barw szczęścia” Darek zasugeruje Kajtkowi, że prawdopodobnie do jego związku z Oliwką wkradła się nuda, dlatego zdecydował się na skok w bok. Jednak dla Cieślaka to będzie coś więcej, a Lilly będzie jego dziewczyną z marzeń!

- To nie był zwykły skok w bok – wtóruje Kajtek.

- Czyli ta druga też jest wyjątkowa – skwituje Darek.

- Tęsknię za nią, marzę o niej, a kiedy już jesteśmy razem to mam wyrzuty sumienia. I tak w kółko. Czuję się jak ostatni złamas – przyzna się.

Janicki w 2631 odcinku „Barw szczęścia” pozostanie przy swoim i stwierdzi, że Kajtek myli miłość, jaką darzy Oliwkę z pożądaniem, jakie czuje do Lilly. Darek da mu jasno do zrozumienia, że to zwykły romans, który jak najszybciej powinien zakończyć, aby ratować swój związek ze Zbrowską.

- Wygląda mi na to, że pomyliłeś, bracie, uczucie z pożądaniem. Rozłąka, egzotyczny klimat, stres związany z ojcem, a tu pojawia się miła, ładna dziewczyna. Zawsze jest obok, a Oliwka daleko. Klasyczny romans. To jednak zwykły skok w bok – podsumuje Darek.

Jednak Cieślak w 2631 odcinku „Barw szczęścia” ciągle nie będzie gotowy, aby zerwać z Lilly, w związku z czym Janicki każe zachować mu się fair i do wszystkiego przyznać się Oliwce, ale również i o tym Kajtek nie będzie chciał słyszeć! Darek będzie już bezradny wobec jego wymysłów…

- To bądź uczciwy i zerwij z Oliwką – powie Darek.

- Nie chcę - wyzna Kajtek.

- Lepiej zdecyduj się na którąś, bo w przeciwnym razie stracisz obie. I przy okazji szacunek do samego siebie – zakończy Janicki, a o czym Cieślak szybko się przekona!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2633: Oliwka dowie się o zdradzie Kajtka! Nakryje go na schadzce z Lilly – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze