Barwy szczęścia, odcinek 2623: Pożegnanie Józka przed wyjazdem do Anglii. Zabierze Urszuli wnuczkę Julcię? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2623: Pożegnanie Józka przed wyjazdem do Anglii. Zabierze Urszuli wnuczkę Julcię? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2623: Pożegnanie Józka przed wyjazdem do Anglii. Zabierze Urszuli wnuczkę Julcię? - ZDJĘCIA

W 2623 odcinku "Barw szczęścia" dowiemy się, że Józek (Patryk Pniewski) pomyślnie przeszedł testy do angielskiej drużyny i dostał zagraniczny kontrakt w znanym klubie. Szczęśliwa na tę wieść Zosia (Kinga Bobkowska), opiekunka małej Julci ((Julia Staniszewska) przygotuje wspaniałe powitanie piłkarza, a o dziwo pomoże jej w tym Urszula (Bożena Stachura). Jednak matka Julity (Katarzyna Sawczuk) do ostatniej sekundy będzie próbowała nie dopuścić do tego, aby Józek wywiózł córkę na zawsze z kraju. Jak będzie wyglądało jego pożegnanie w 2623 odcinku "Barw szczęścia" - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2623 - czwartek, 28.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2623 odcinku "Barw szczęścia" Józek zda ostatnie testy i dostanie kontrakt w angielskiej drużynie. Sałatka zabiegał o to od momentu, w który Gabrysia (Marta Juras) odrzuciła jego oświadczyny i wyprowadziła się z domu. Jak będzie wyglądało jego pożegnanie?

- To znaczy, że Józek dostał kontrakt? - zapyta Urszula, kiedy po wejściu do domu Józka w 2623 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy mnóstwo kolorowych balonów. 

- Tak, na testach był świetny - oznajmi ucieszona niania Julci. 

- Jakoś mi się nie pochwalił - skomentuje Urszula. 

- Pewnie nie chciał pani martwić...

- Przyszłam cię zastąpić. 

W tym momencie 2623 odcinka "Barw szczęścia" Urszula będzie miała nadzieję na to, że sama powita Józka i dostanie jeszcze jedną szansę, aby nakłonić go do zostawienia Julci pod jej opieką. Ale nic z tego!

Zobacz to: Barwy szczęścia, odcinek 2638: Agata opuści rodzinę Pyrków! Pożegna się i wyjedzie do Egiptu

- Ja nie jestem zmęczona, pani Urszulo. Poza tym chcę go przywitać - Zosia nie pozwoli wyrzucić się z domu. - Jak, fajnie? - niania zapyta o wystrój mieszkania na powitanie piłkarza. 

- Lubisz go, prawda? 

- Jego się nie nie lubić!

- A Julcia cię lubi? - dopyta czujnie Urszula, ale Zosia będzie musiała pobiec odebrać tort, więc panie zobaczą się ponownie w 2623 odcinku "Barw szczęścia" po powrocie Józka do domu.

- Cześć, Józek! Gratulacje! - Zosia rzuci się Józkowi w ramiona. 

- My też gratulujemy - doda od siebie i małej Julci Urszula. 

- Dziękuję, ale naprawdę, nie trzeba było.... 

- Trzeba! Jestem z ciebie taka dumna! Będziesz gwiazdą w Anglii! - będzie emocjonowała się Zosia. 

Józek w 2623 odcinku "Barw szczęścia" utuli też swoją największą małą fankę, Julcię: - Ale się za tobą stęskniłem! Moja córeczka! - i zwróci się do pań: - Ale się napracowałyście, aż mi głupio...

- Na długo jeszcze będę miała wnuczkę? - Urszula zepsuje radosny nastrój. 

- Masz ją na zawsze - odpowie Sałatka. 

Wtedy też okaże się w 2623 odcinku "Barw szczęścia", że Józek wylatuje do Anglii dopiero w styczniu, więc święta spędzi jeszcze na miejscu. Urszulę bardzo ucieszy ta wiadomość. 

- A Julitka (Katarzyna Sawczuk) mogłaby Julcię zobaczyć? 

- Zawiozę Julcię do Niemiec 1-gnia świąt - oznajmi wspaniałomyślnie piłkarz. 

Czy Sałatka nie pożałuje tego odruchu dobrego serca w 2623 odcinku "Barw szczęścia"? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu!

Nie przegap: Szok w M jak miłość. Lilka po powrocie będzie z matką Krystyną upijała się od rana! Żona Mateusza sypnie kasą i tak sobie poradzą z dramatem Mostowiaka - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Basia po śmierci Zenka wyjedzie z Adamem i Jasiem z Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze