Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia – ZDJĘCIA,

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia – ZDJĘCIA,

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-04-25 12:21

W 2620 odcinku "Barwy szczęścia" Małgorzata przeżyje dramat u lekarza i pozna prawdziwe rokowania dla jej walki z nowotworem. Jerzy (Bronisław Wrocławski) będzie cały czas przy żonie, ale i on przerazi się na wieści, które przekaże lekarka. W 2620 odcinku "Barwy szczęścia" Małgorzata dowie się szczegółów o jej walce z chorobą, ale nie będzie martwiła się jedynie sobą. Okaże się, że nawet jej córki są zagrożone! Kobieta podejmie szybkie decyzje i postanowi co dalej robić z leczeniem. Przed nią bardzo trudna walka o życie. Zobacz WIDEO z tych scen.

"Barwy szczęścia" odcinek 2620 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2620 odcinku "Barwy szczęścia" Małgorzata i Jerzy udadzą się na wizytę do lekarza, a w gabinecie kobieta usłyszy jakie są rokowania i plany na jej walkę z nowotworem. 

- Nie jest źle, nowotwór nie jest duży, półtora centymetra średnicy, ale na pewno musimy zrobić biopsję, żeby przekonać się, czy to jest zmiana złośliwa czy nie - zacznie mówić lekarka w 2620 odcinku "Barwy szczęścia". - A jeśli nie? - zapyta od razu Jerzy. - Albo obserwujemy, albo usuwamy guz ze względu na potencjalne zagrożenie, dlatego że może się przemienić w nowotwór złośliwy - wytłumaczy pani doktor. - Ale jest nadzieja, tak? - zapyta Jerzy. - Na pewno jest to nowotwór, ale tomografia nie wykazuje przerzutów. To znaczy, że nawet jeżeli będzie to nowotwór złośliwy to możemy przyjąć opcję operacji oszczędzającej - doda lekarka i wytłumaczy, że Małgorzata nie powinna stracić piersi, w której pojawiła się zmiana. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

W 2620 odcinku "Barwy szczęścia" Małgorzata przeżyje dramat, bo spływające informacje nią wstrząsną. Wizyta u lekarza będzie bardzo trudnym momentem dla kobiety, a szczególnie dlatego, że dowie się o potencjalnym zagrożeniu dla jej córek, które też mogą być obciążone genetycznie... Lekarka wytłumaczy Małgorzacie cały proces leczenia i wtedy okaże się, że przed nią długa i trudna droga do odzyskania zdrowia. Jerzy cały czas będzie przy żonie, a ta poczuje ogrom wsparcia i zrozumienia. Nie podda się i postanowi walczyć.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1659: Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża na zawsze

- (...) Dobrze mieć takiego anioła stróża. Jestem szczęściarą. Mam was. Mam ciebie, mam dziewczyny, z wami pokonam każdą chorobę - powie Małgorzata w 2620 odcinku "Barwy szczęścia", kiedy razem z Jerzym wrócą do domu. Mężczyzna bardzo zmartwi się losem żony, ale postanowi spełnić jej życzenie i w ramach poprawy nastroju zrobi dla niej ludzika z kasztanów. O to właśnie poprosi chora Małgorzata, która nie będzie miała zamiaru czekać na postęp choroby, a natychmiast podjąć leczenie, by w pełni wyzdrowieć i móc cieszyć się życiem z Jerzym.

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze