Barwy szczęścia, odcinek 2617: Basia po pogrzebie Zenka ukryje się z poszukiwanym synem Adamem! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2617: Basia po pogrzebie Zenka ukryje się z poszukiwanym synem Adamem! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2617: Basia po pogrzebie Zenka ukryje się z poszukiwanym synem Adamem! - ZDJĘCIA

2022-03-31 8:30

W 2617 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) po pogrzebie Zenka (śp. Jan Pęczek) zerwie kontakt z całą rodziną i przyjaciółmi i dosłownie zapadnie się pod ziemię! Nikt nie będzie wiedział co się dzieje z Basią, a wdowa razem z synem Adamem Jakubikiem (Bartosz Porczyk), który na wieść o śmierci ojczyma wróci do Polski, ukryje się w swoim domu! Adam nadal będzie poszukiwany przez niebezpiecznych ludzi, którzy mogą go zabić w każdej chwili. Nic dziwnego, że Basia w 2617 odcinku "Barw szczęścia" urządzi Adamowi kryjówkę u siebie. Razem z Jasiem (Dawid Okafor) będzie cieszyć się z powrotu Jakubika, który pomoże im przetrwać żałobę. Zobaczcie ZDJĘCIA!

"Barwy szczęścia" odcinek 2617 - środa, 20.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Adama do "Barw szczęścia" w dniu pogrzebu Zenka Grzelaka będzie ryzykownym posunięciem. Syn Basi, który od lat razem z ukochaną Sarą (Dominika Kimaty) żyje w ukryciu gdzieś za granicą, bo w przeszłości zadarł z groźnymi bandytami, był ścigany przez policję i nadal nie będzie mógł się ujawnić. Śmierć Zenka popchnie Adama do podjęcia jedynej słusznej decyzji, by wrócić do matki, być z matką w trudnym dla niej czasie żałoby. Adam pokaże się Basi na cmentarzu już po pogrzebie, tak żeby nikt nie zauważył.

A w 2617 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa zapewni synowi bezpieczne schronienie u siebie w domu. Nikt ich tam nie znajdzie, bo Basia zadba, żeby odciąć się od wszystkich! Zasłoni nawet okna, by nikt ich nie zauważył.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2616: Sensacyjny powrót syna Basi! Adam po pogrzebie Zenka Grzelaka zabierze matkę za granicę? - ZDJĘCIA

W 2617 odcinku "Barw szczęścia" smutek po śmierci Zenka zastąpi wielka radość Basi i Jasia z obecności Adama w domu. Jakubik sporo zaryzykuje, żeby po latach zobaczyć się z synem i matką, ale nie będzie mógł postąpić inaczej. Zastrzeże jednak, że nie zostanie z nimi na długo. Będzie musiał wyjechać lada dzień i uprzedzi Basię, że chce zabrać ze sobą Jasia. Wszystko po to, by nie narażać siebie i bliskich na to, że ktoś go namierzy. Bo Adam nadal nie będzie miał pewności czy dawni wrogowie nie depczą mu po piętach.

Przeczytaj koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Nagła śmierć Zenka Grzelaka. Basia na imieninach dowie się, że Zenek nie żyje - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1650: Powrót Mateusza do Mostowiaków. W tragicznej dla Uli chwili znów będzie z siostrą! - ZDJĘCIA

Radość Basi z odzyska syna w 2617 odcinku "Barw szczęścia" będzie więc niepełna. Bliscy wdowy po Zenku zaczną się martwić, że od pogrzebu Zenka nie daje znaku życia. Ze względu na bezpieczeństwo Adama odsunie się od wszystkich przyjaciół, sąsiadów i członków rodziny. Oprócz Jasia tylko Kasia Sadowska (Katarzyna Glinka) będzie wiedziała o powrocie Jakubika, bo to ona go zawiadomi o śmierci Zenka.

Dzięki synowi Basia w 2617 odcinku "Barw szczęścia" przetrwa jakoś żałobę po ukochanym mężu, lecz za nim w świecie nie zgodzi się na propozycję Adama, żeby wyjechała razem z nim i Jasiem z Polski, żeby dołączyła do Sary w miejscu gdzie obecnie żyją i ukrywają się przed światem.

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Najnowsze