Barwy szczęścia, odcinek 2610: Gej Darek wróci do Gabrysi? To on będzie tulił dawną dziewczynę po rozstaniu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2610: Gej Darek wróci do Gabrysi? To on będzie tulił dawną dziewczynę po rozstaniu

Barwy szczęścia, odcinek 2610: Gej Darek wróci do Gabrysi? To on będzie tulił dawną dziewczynę po rozstaniu

W 2610 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się szansa na to, że samotny gej Darek (Andrzej Niemyt) wróci do swojej wielkiej miłości, Gabrysi (Marta Juras)! To on właśnie okaże się najlepszym pocieszycielem dla byłej dziewczyny po rozstaniu Józkiem (Patryk Pniewski). Sałatka straci bezpowrotnie ukochaną, zajęty wyłącznie walką sądową o Julcię (Julia Staniszewska). To spowoduje dramatyczną zmianę losów bohaterów. Czy Darek w 2610 odcinku "Barw szczęścia" przypomni sobie tuląc załamaną Gabrysię w ramionach, że nie zawsze był tylko gejem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2610 - piątek, 8,04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2610 odcinku "Barw szczęścia" Darek dowie się od Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz), że jego dawna ukochana, Gabrysia zalewa się łzami po rozstaniu z Józkiem w 2608 odcinku serialu. Przyjaciele będą bardzo zaniepokojeni stanem Gabrysi i w Darku obudzi się rycerz, gotów utulić dziewczynę w żalu. Jak to się dla nich skończy?

Dramatyczna zmiana w 2610 odcinku "Barw szczęścia" losów związku piłkarza z dyrektorką szkoły wywróci do góry nogami także spokojne życie geja Darka. Józek będzie zajęty sądową szarpaniną z Urszulą (Bożena Stachura) o Julcię i nawet nie zorientuje się na czas, że Gabrysia ma już tego wszystkiego dość.  

Zobacz też: M jak miłość. Przerwa w emisji na koniec marca. Znamy powód

W 2610 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia wyprowadzi się już od Józka i znów zamieszka sama. Załamana dziewczyna wynajmie pokój w hotelu Stańskich i tam właśnie znajdzie ją Darek. 

Czy w 2610 odcinku "Barw szczęścia" dawna miłość ożyje? Jak pamiętamy Darek już raz skrzywdził Gabrysię, bo zostawił ją bez słowa, kiedy zrozumiał, że jednak jest gejem. Czy teraz naprawi stare błędy i ukoi złamane serce swojej byłej dziewczyny?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1652: Koniec Pawła i Franki. W święta nie będzie już czego zbierać. Nawet stryj Franki weźmie udział w jej oszustwie

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze