M jak miłość. Przerwa w emisji na koniec marca. Znamy powód

i

Autor: MAX Film/vod.tvp M jak miłość. Przerwa w emisji na koniec marca. Znamy powód

M jak miłość. Przerwa w emisji na koniec marca. Znamy powód

"M jak miłość" zniknie z anteny TVP2 29 marca 2022 roku. Widzowie nie zobaczą 1650 odcinka serialu, który tego dnia powinien zostać wyemitowany zgodnie z planem. Jest ważny powód! Czy przerwa w emisji "M jak miłość" na koniec oznacza, że w kwietniu nie zobaczymy nowych odcinków, czy to jednorazowa sytuacja i wszystko szybko wróci do normy? Kiedy oglądać 1650 odcinek "M jak miłość" w telewizji? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość". Dlaczego w marcu nie ma 1650 odcinka? Kiedy można obejrzeć w TVP?

Nas koniec marca nie zobaczymy 1650 odcinka "M jak miłość". Zgodnie z planem powinien zostać wyemitowany w TVP 2 29 marca o stałej porze, ale zamiast niego zobaczymy film fabularny. Co się stanie z serialem? Jest bardzo ważny powód przerwy w emisji sagi rodu Mostowiaków!

Fani "M jak miłość" spotka 29 marca niemiła niespodzianka. Nie zobaczą kolejnego odcinka ulubionego serialu. Czy to zapowiedź poważniejszych zmian w kwietniu?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

Ujawniamy: przyczyną braku emisji 1650 odcinka "M jak miłość" jest kolizja wydarzeń - tego dnia rozgrywany będzie bardzo ważny mecz eliminacyjny do Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Transmisja meczu będzie emitowana w TVP1 od godziny od godziny 20.35, czyli w porze zbliżonej do emisji serialu. Dlatego TVP zdecydowała o wstrzymaniu emisji odcinka sagi rodu Mostowiaków. 

Wyjaśniamy, że jest to jednorazowa sytuacja i nie ma powodu do niepokoju. 1650 odcinek "M jak miłość" zobaczymy w poniedziałek 4 kwietnia o stałej porze, czyli o godzinie 20.55 i kolejne odsłony będą nadawane bez zakłóceń. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Magda zrozumie, jak mocno przesadziła z Wareckim. Ale będzie już za późno i straci męża?

M jak miłość. Piotrek przewidzi najgorszy scenariusz choroby Kingi. Będzie jak sparaliżowana po operacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze