Barwy szczęścia, odcinek 2606: Wściekła Klara zrobi aferę nowemu szefowi. Nie da się nabrać na tanie gierki - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2606: Wściekła Klara zrobi aferę nowemu szefowi. Nie da się nabrać na tanie gierki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2606: Wściekła Klara zrobi aferę nowemu szefowi. Nie da się nabrać na tanie gierki - ZDJĘCIA

2022-04-01 20:07

Klara (Olga Jankowska) w "Barwy szczęścia" szykuje się do wydania swojej najnowszej powieści erotycznej, która ma zawładnąć sercami czytelników. Nawet Hubert (Marek Molak) jest pod wrażeniem najnowszego dzieła żony. Klara w 2606 odcinku "Barw szczęścia" znów spotka się z wydawcą, ale to nie będzie miła pogawędka. Podejrzany Piotr Jarecki (Maciej Mikołajczyk) spróbuje zrobić z Pyrki głupią, ale ona się nie da. Nie pozwoli sobie na podchody i szybko wyczuje intrygę. Rozkręci aferę nowemu szefowi. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Barwy szczęścia" odcinek 2606 - piątek, 1.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Klara w 2606 odcinku "Barw szczęścia" uda się na spotkanie do wydawnictwa, gdzie porozmawia z Piotrem oraz Bartosz Myślińskim. Na miejscu okaże się, że panowie nie traktują poważnie powieści Klary, a ona zacznie się mocno denerwować.

- Słuchaj, oni w tym wydawnictwie wiedzą, że zarobią na twoich książkach kupę kasy. Ty masz od razu lepszą pozycję do negocjacji, po prostu twardo stój przy swoim - powie Hubert Klarze przed spotkaniem z szefostwem. Tak też się stanie, a kiedy Pyrka dotrze do siedziby panowie będą nakłaniali do zmiany tytułu. 

- Nie zgadzam się - powie twardo Klara. - Proszę się nie obawiać, każdą propozycję będziemy z panią konsultować. Na pewno ma pani świadomość, że tytuł jest niezwykle istotny, on ma ponieść książkę - powie Bartosz. - Myślę, że "Pokusa" jest wystarczająco nośna - stwierdzi Klara, a Piotr szybko zmieni temat. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

- Dobrze, wrócimy do tego. Jest jeszcze sporo innych kwestii. Rozumiem, że chce pani zachować prawa do ekranizacji, ale... - zacznie Jarecki w 2606 odcinku "Barw szczęścia", ale Klara szybko mu przerwie. - Panowie traktują mnie jak debiutantkę... Tak się właśnie czuję - mocno zdenerwuje się Pyrka, a atmosfera się zagęści. - Pani Klaro, nie jest pani debiutantką, więc wie pani, że rynek czytelniczy bywa nieprzewidywalny, my tylko chcemy chronić nasze interesy, to nic osobistego - rzuci Piotr. - To dokładnie tak jak ja. Dlatego poszukam innego wydawnictwa, które będzie potrafiło docenić moją pracę i potraktować jak partnera - rozkręci aferę Klara i wyjdzie. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3410: Weronika znów zajdzie w ciążę, żeby Kacper nie dowiedział się o poronieniu - ZDJĘCIA

W 2606 odcinku "Barw szczęścia" panowie będą zszokowani zachowaniem Klary i jej wyjściem ze spotkania. Ostatecznie jednak uda się załagodzić sytuację, a Pyrka postawi na swoim. Posłucha Huberta, twardo wynegocjuje warunki i dogada się z Jareckim i Myśliwskim.

- Cieszę się, że się jednak porozumieliśmy - powie Jarecki w 2606 odcinku "Barw szczęścia". Niestety Klara przerazi się jak posłucha wymysłów na temat promocji jej książki. - To jest jakiś żart? Wy nic nie rozumiecie... Budujecie całą promocję na erotyce, a ta książka to nie jest tylko erotyk. Ta książka nie jest tylko o seksie! - wścieknie się Klara, ale w wydawnictwie przekonają ją, że wszystko jest w porządku. 

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze