Barwy szczęścia, odcinek 2602: Pogrzeb zabitego Prota skończy się skandalem! Sergiusz wyrzuci Sławkę z cmentarza

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2602: Pogrzeb zabitego Prota skończy się skandalem! Sergiusz wyrzuci Sławkę z cmentarza

Barwy szczęścia, odcinek 2602: Pogrzeb zabitego Prota skończy się skandalem! Sergiusz wyrzuci Sławkę z cmentarza

2022-03-16 10:21

W 2602 odcinku „Barw szczęścia” na pogrzebie Prota (Andrzej Michalski) dojdzie do skandalu! Na cmentarzu w towarzystwie Justina (Jasper Sołtysiewicz) zjawi się Sławka (Ewelina Serafin), której córka (Magdalena Żak) jest posądzona o zabójstwo Laskowskiego! Jezierska będzie chciała złożyć rodzicom Prota kondolencje, ale Sergiusz (Mateusz Burdach) 2602 odcinku „Barw szczęścia” nie pozwoli jej się do nich zbliżyć, a na dodatek wyrzuci ją z uroczystości! Najlepszy przyjaciel Laskowskiego nie będzie widział tam miejsca dla matki morderczyni, a także jej bodyguarda Skotnickiego, który zdradził kumpla! Wzburzony Sergiusz rzuci się na Justina, a Sławka zacznie krzyczeć w niebogłosy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2602 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Na pogrzebie Prota w 2602 odcinku „Barw szczęścia” wybuchnie straszliwa afera, w której pierwsze skrzypce odegrają Sławka i Justin. Jezierska zdecyduje się przyjść pożegnać Laskowskiego i złożyć jego rodzicom najszczersze kondolencje, mimo tego, iż jej własna córka trafiła do aresztu i jest główną podejrzaną zabójstwa byłego kochanka! Jowita tuż przed śmiercią Prota zacznie mu grozić, a nawet rzuci się na niego z pięściami, ale w ostatniej chwili powstrzyma ją Celina (Orina Krajewska). Niestety później trenerka ją zostawi i Jezierska nie będzie miała żadnego alibi tylko krew na rękach i motyw, gdyż posądzi Prota i Sergiusza o kradzież swojego najlepszego klienta i obieca im zemstę! W 2602 odcinku „Barw szczęścia” przyjaciel Prota nie będzie miał żadnych wątpliwości, że za jego zabójstwem stoi Jowita i będzie oburzony wizytą jej matki na cmentarzu!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Łukasz schwytany przez Doleckiego! Śledztwo w sprawie norek skończy się tragicznie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pogrzeb Prota w 2602 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2602 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Sergiusz dostrzeże na cmentarzu Sławkę w towarzystwie Justina i od razu postanowi zagrodzić im drogę. Jezierska zjawi się tam, aby złożyć rodzicom Laskowskiego szczere kondolencje z powodu straty syna, ale jego najlepszy przyjaciel jej na to nie pozwoli! Sergiusz będzie zdegustowany wizytą Sławki i nawet nie będzie próbował tego ukrywać tylko wprost wykrzyczy jej, co o tym myśli.

- Ma pani czelność tu przychodzić? – rzuci niemiłym tonem, na co Sławka zacznie się tłumaczyć, że ma prawo pożegnać Laskowskiego, gdyż sama dobrze go znała.

Jej słowa w 2602 odcinku „Barw szczęścia” rozpalą Sergiusza do czerwoności! Przyjaciel Prota nie będzie mógł uwierzyć w jej bezczelność i uświadomi jej, że jako matka morderczyni nie ma żadnych praw, a następnie wyrzuci ją z cmentarza!

- Pani córka go zabiła! Niech pani stąd idzie! – krzyknie wzburzony.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2594: Karolina przejrzy Rafała Zaborskiego, ale Stańscy niczego się nie domyślą. Ada zabierze im Tadzia? – ZDJĘCIA

Wtedy w 2602 odcinku „Barw szczęścia” w obronie Sławki stanie Justin, który poprosi Sergiusza, aby trochę ostudził emocje. Jednak jego interwencja wywoła zupełnie inny skutek, gdyż jeszcze bardziej zirytuje jego przyjaciela! Sergiusz nie będzie mógł uwierzyć, że ich wspólny przyjaciel ich zdradził i przeszedł na stronę morderczyni!

- Ty też się wynoś, zdrajco! – wygoni go, ale Justin tylko ponowi swoją prośbę, czym jeszcze bardziej zagotuje Sergiusza, który rzuci się na niego z pięściami!

- Nie będę spokojny. Mój przyjaciel nie żyje... A jak ciebie to nie obchodzi, to się wynoś! Obydwoje się wynoście. To nie jest impreza dla was!  - wybuchnie.

Po wybuchu Sergiusza w 2602 odcinku „Barw szczęścia” Justin w końcu zdecyduje się wyjść i zabrać Sławkę z pogrzebu Prota. Jezierska nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego wszyscy obwiniają jej córkę za śmierć Laskowskiego, mimo iż nie zapadał żaden wyrok, ale Skotnicki uświadomi jej, że w obliczu straty najbliższej osoby mają takie prawo i musi to zrozumieć, gdyż sama zachowałaby się podobnie.

- Chodź. Daj spokój – uzna Justin.

- Oni nie mają prawa. Nie mogą jej tak osądzać – wyrzuci z siebie Sławka.

- Są zrozpaczeni. Też byś była – westchnie.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2595: Alicja Umińska zajmie miejsce Łukasza! Tak Wangel odpłaci się mu za narażenie życia

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze