Barwy szczęścia, odcinek 2593: Łukasz schwytany przez Doleckiego! Śledztwo w sprawie norek skończy się tragicznie

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2593: Łukasz schwytany przez Doleckiego! Śledztwo w sprawie norek skończy się tragicznie

Barwy szczęścia, odcinek 2593: Łukasz schwytany przez Doleckiego! Śledztwo w sprawie norek skończy się tragicznie

2022-03-16 8:29

W 2593 odcinku „Barw szczęścia” szpiegostwo Łukasza (Michał Rolnicki) wyjdzie na jaw, gdy Dolecki (Dariusz Niebudek) przyłapie go na gorącym uczynku! Sadowski wpadnie jak śliwka w kompot, a jego nieposkromiona ciekawość będzie miała tragiczne skutki. W 2593 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz wróci na fermę norek, mimo iż chwilę wcześniej zdąży opublikować na łamach „Szoku” materiał pogrążający Doleckiego! Sadowski będzie chciał jeszcze więcej i to go zdradzi, gdyż biznesmen odkryje jego intrygę i natychmiast go unicestwi, a jego ochroniarz (Łukasz Choroń) zagrozi mu śmiercią! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2593 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2593 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz mimo sprzeciwu Kasi (Katarzyna Glinka) wróci na fermę norek, aby skończyć to, co zaczął. Sadowski zdąży już zebrać potrzebne materiały i opublikować materiał na łamach „Szoku”, który pogrąży Doleckiego i ukaże nieludzkie traktowanie bezbronnych zwierząt, ale dziennikarz będzie chciał jeszcze więcej. W 2593 odcinku „Barw szczęścia” artykułem „Szoku” będą żyli wszyscy, a cała afera dotrze również na fermę, gdzie Dolecki, jak i jego ochroniarze zrobią wszystko, aby znaleźć kapusia, który doniósł na nich do gazet. Oczywiście Sadowski zacznie się wychylać, dlatego pójdzie na pierwszy ogień, ale na jego szczęście ochroniarz nic przy nim nie znajdzie do czasu aż zaangażuje się w to sam właściciel.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2595: Alicja Umińska zajmie miejsce Łukasza! Tak Wangel odpłaci się mu za narażenie życia

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Łukasz wpada w ręce Doleckiego w 2593 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2593 odcinku „Barw szczęścia” Sadowski ciągle będzie ryzykował życiem, aby nagrać potrzebne materiały, które zniszczą Doleckiego raz na zawsze. Łukasz będzie tak nadgorliwy, że w końcu przestanie być uważny, co ostatecznie go zdradzi! Mąż Kasi zacznie wypytywać o wszystko swojego szefa, aby dokładnie zarejestrować jego słowa na nagraniu, a nawet sam w jego obecności zacznie poprawiać kamerkę , którą zauważy sam Dolecki!

- Chwila, co to jest? – zaciekawi się Dolecki, gdy poklepie Łukasza po ubraniu i poczuje, że ma na sonie kable!

Wtedy w 2593 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz zacznie uciekać, ale ochroniarz Doleckiego szybko go złapie i przyciśnie do muru! Wówczas stanie się dla nich jasne, kto na nich doniósł do gazet!

- Trzymaj go! – krzyknie.

- To ty kablowałeś! – wkurzy się ochroniarz.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Bożena odizoluje Tadzia od matki Bruna! Nie pozwoli jej zbliżyć się do wnuka

Dolecki w 2593 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie mógł zrozumieć postępowania Sadowskiego i postanowi poznać jego motywy. Łukasz w końcu wyzna szefowi prawdę, czym jeszcze bardziej go zdenerwuje i mocniej narazi się na jego gniew!

- Co to jest? To ja ci robotę daję, a ty co? – wkurzy się biznesmen.

- A ja ujawniam to barbarzyństwo, które pan tu uprawia. Jestem dziennikarzem – wyjaśni mu.

Wtedy w 2593 odcinku „Barw szczęścia” ochroniarz Doleckiego zaproponuje, aby zabić Łukasza i pozbyć się kapusia raz na zawsze. Mężczyzna otwarcie zacznie grozić dziennikarzowi, a właściciel fermy zacznie rozważać jego pomysł!  

- Ty kapusiu, ty. Szefie, ja bym się z nim nie patyczkował. Wrzucimy go do maszyny razem z norkami, przemielimy na karmę. Przynajmniej się kapuś do czegoś przyda – zagrozi mu ochroniarz.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2597: Jowita wrobiona w morderstwo Prota? Kompletnie pijana Jezierska zostawi dowody winy. Celina pomoże Sławce odkryć prawdę

Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie
Najnowsze