Barwy szczęścia, odcinek 2601: Podła macocha Klary spróbuje przekupstwa! Hubert nigdy się na to nie zgodzi? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2601: Podła macocha Klary spróbuje przekupstwa! Hubert nigdy się na to nie zgodzi? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2601: Podła macocha Klary spróbuje przekupstwa! Hubert nigdy się na to nie zgodzi? - ZDJĘCIA

W 2601 odcinku "Barw szczęścia" podła macocha Klary (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica) zaskoczy Pyrków swoją propozycją. Ponieważ w sądzie będzie Adler szło tak sobie, również Klara i Hubert (Marek Molak) nie będą mieli pewności, że odzyskają spadek po ojcu, chytra macocha postanowi ich przekupić! Odpowiedź na propozycję grubej kasy, jaką zaoferuje Pyrkom Adler, okaże się wcale nie taka łatwa dla małżonków. Czy w 2601 odcinku "Barw szczęścia" Hubert powstrzyma zło, jakie znów wkroczy do ich życia z przymilnym uśmieszkiem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2601 - piątek, 25.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2601 odcinku "Barw szczęścia" nadal będzie się ciągnęła sprawa sądowa Klary z jej wredną macochą. Jak pamiętamy Pyrka postanowiła postawić odpór chytrej Irenie, która ma zamiar ogołocić rodzinę z całego spadku po mężu. Jednak Adler to przebiegła zawodniczka - na każdej rozprawie odgrywa "teatr" biednej wdowy, którą okrutne córki ukochanego męża, chcą ogołocić z dorobku życia. Ale podła macocha Klary wpadnie na pomysł, aby sprawie sądowej pomóc przekupstwem! 

I tak Irena Adler w 2601 odcinku "Barw szczęścia" znów stanie w progu domu Pyrków z przymilnym uśmieszkiem i propozycją ugody. Klara będzie zaskoczona, bo tego dnia miały spotkać się w sądzie na ogłoszeniu wyroku. Czy Irena pokona Pyrków próbą przekupstwa? 

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2583: Kępski po przeszczepie wątroby złoży synowi Wiktorowi ważną obietnicę - WIDEO

Zdradzamy: Klara i Hubert w 2601 odcinku "Barw szczęścia" zaczną rozważać przyjęcie pieniędzy od Adler. Podła macocha obieca im, że to już będzie koniec włóczenia się po sądach, a wyrok jaki tam zapadnie ona uszanuje. Czy Klara i Hubert uwierzą w słowa Ireny i przyjmą łapówkę?

Jak widać w GALERII ZDJĘĆ Klara, Hubert i Irena spotkają się w sądzie jeszcze w 2616, 2518 i 2521 odcinku "Barw szczęścia". A to oznacza, że Pyrka ostatecznie każe pójść sobie Adler precz i będzie walczyć zgodnie z prawem do końca!

Zobacz też: M jak miłość. Ostateczny wybór Patrycji. Podejmie decyzję czy zostanie z Argasińskim, czy odejdzie z Łukaszem - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze