Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki! - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki! - WIDEO

Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki! - WIDEO

2022-03-24 20:11

W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" Grażyna (Kinga Suchan) nie odpuści i nie pozwoli, by Iwona (Izabela Zwierzyńska) zbliżyła się do Kępskiego (Jakub Wesołowski). Kochanka dosłownie osaczy Tomasza po operacji i będzie wokół niego skakać. Pyrka wścieknie się, że matka Wiktora (Grzegorz Kestranek) rujnuje jej związek, a niewiele będzie mogła zdziałać. W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" nawet nastolatek przyzna ojcu, że Grażyna i Iwona wręcz zabijają się o jego względy, a to jeszcze nie koniec! Kochanka Kępskiego zrobi wszystko, byle zająć miejsce Iwony u boku byłego ukochanego. Zobacz WIDEO z tych scen.

"Barwy szczęścia" odcinek 2601 - piątek, 25.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" Tomasz zostanie wypisany ze szpitala, a Grażyna od razu zjawi się na miejscu z Wiktorem, byle tylko wyprzedzić Pyrkę. - Chyba jestem ostatnia - rzuci Iwona w 2601 odcinku "Barwy szczęścia" z wyraźnym grymasem na twarzy, bo Grażyna już zdąży spakować wszystkie rzeczy Tomasza. - Nie da się ukryć - odpowie jej wrednie Grażyna, zadowolona, że dopięła swego i pokazała, że to ona zajmuje się Tomkiem, a Pyrka nie jest potrzebna.

Potem będzie jeszcze gorzej, bo zaraz po wejściu do domu, obie kobiety zaczną prześcigać się w usługiwaniu Tomkowi. Okaże się, że i jedna i druga ugotowały obiad dla mężczyzny. - To co? Marcheweczka, indyczek, zupa - zacznie wyliczać kochanka Kępskiego. - Ja też ci ugotowałam. Kurczak brokuły - nie popuści Iwona i obie panie podgrzeją swoje dania. 

Przeczytaj: M jak miłość. Szybki koniec sielanki Łukasza i Patrycji. Zatęskni za luksusem Argasińskiego i będzie po miłości – WIDEO, ZDJĘCIA

Atmosfera przy obiedzie w 2601 odcinku "Barwy szczęścia" będzie bardzo napięta. Grażyna na każdym kroku postara się udowodnić, że z łatwością zastępuje Tomkowi Iwonę. - Tomek, weź sobie jeszcze indyka, musisz nabierać sił - powie Grażyna w 2601 odcinku "Barwy szczęścia", próbując nałożyć Kępskiemu mięso na talerz. - Nie, dziękuję - powie mężczyzna, a Iwona zauważy, że po operacji lepiej zjadać częstsze, ale mniejsze porcje. - A po mojemu to jest tak, że trzeba jeść co się lubi, a Tomek zawsze lubił indyka - powie Grażyna, a Iwonie zrzednie mina, bo będzie doskonale widziała, że kobieta chce jej udowodnić, jak dobrze zna Tomasza. Opowie nawet sytuację z ich wspólnej przeszłości, żeby Iwona zzieleniała z zazdrości. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Nagła śmierć Zenka Grzelaka. Basia na imieninach dowie się, że Zenek nie żyje - ZDJĘCIA

W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" Grażyna zrobi wszystko, byle tylko wygryźć Pyrkę z ich wspólnego życia. Kępski nie będzie wiedział, jak ma się zachować. Zauważy, że lekarce rzednie mina z każdą minutą. W końcu jednak Tomasz skorzysta z tego, że należy mu się dużo odpoczynku po operacji i znajdzie sposób, by pomyć z Pyrką sam na sam. Wtedy namiętnie ją pocałuje, ale to nie zmieni faktu, że Grażyna nie odpuści. Uparła się, by odzyskać Kępskiego i prawdopodobnie zrobi wszystko, byleby tak się właśnie stało. 

Barwy szczęścia. Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki!
Najnowsze