Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kępski zobaczy jak Iwona walczy z Grażyną! Pyrka poczuje się jak ostatnia idiotka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kępski zobaczy jak Iwona walczy z Grażyną! Pyrka poczuje się jak ostatnia idiotka

Barwy szczęścia, odcinek 2601: Kępski zobaczy jak Iwona walczy z Grażyną! Pyrka poczuje się jak ostatnia idiotka

W 2601 odcinku "Barw szczęścia" Iwona Izabela Zwierzyńska) w szpitalu u Kępskiego (Jakub Sokołowski) przeżyje wielkie upokorzenie. Pyrka przyjedzie po ukochanego do szpitala, a tymczasem na miejscu zastanie krzątającą się wokół niego Grażynę (Kinga Suchan). Kępski będzie patrzył z coraz większym rozbawieniem, jak dwie piękne kobiety walczą o to, która będzie dla niego gotować... Nawet Wiktor (Grzegorz Kestranek) nie będzie krył rozbawienia tą sytuacją i Iwona poczuje się jak głupia, zakochana kobieta w 2601 odcinku "Barw szczęścia", która jest już ukochanemu do szczęścia niepotrzebna.

"Barwy szczęścia" odcinek 2601 - piątek 26.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Jak poinformował "Świat seriali" w 2601 odcinku "Barw szczęścia" na Iwonę w szpitalu u Kępskiego będzie czekała Grażyna. Pyrka poczuje się mocno zszokowana sytuacją, w której jej ukochany został już spakowany do domu przez była kochankę, a ona całą w uśmiechach będzie się krzątać wokół niego. Iwona po raz pierwszy w swojej historii z Kępskim poczuje się jak głupia, zakochana kobieta, której nikt już nie potrzebuje. 

Na początku w w 2601 odcinku "Barw szczęścia" Iwona spotka się z lekarzem Kępskiego, któremu obieca, że zajmie się jego pacjentem jak najlepiej. 

- Jest spakowany i nie może się doczekać, aż nas opuści - poinformuje Pyrkę lekarz. - Teraz proszę mieć naszego pacjenta na oku. Dieta!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

Kiedy szczęśliwa Iwona wejdzie do sali ukochanego w 2601 odcinku "Barw szczęścia" aż zaniemówi z wrażenia. Pacjent istotnie będzie już spakowany przez swoją była kochankę! W dodatku Grażyna będzie w doskonałym nastroju i uśmiechy będzie słała nawet do rywalki.  

- Widzę, że jestem ostatnia - uśmiechnie się na ten widok Pyrka.

- Nie da się ukryć - odpowie jej Grażyna.

Jakby tego było mało Grażyna i Wiktor pojadą razem z Iwoną i Kępskim do jego mieszkania w 2601 odcinku "Barw szczęścia". Była kochanka Tomasza będzie tak zadowolona z obrotu spraw, że przeprosi Iwonę nawet za to, że złożyła na nią skargę do Izby Lekarskiej. 

- Przyjmuję przeprosiny - odpowie Pyrka.

Chwilę później w w 2601 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna zaproponuje Tomaszowi pieczonego indyka z gotowaną marchewką.

- Ja też ugotowałam. Kurczaka z brokułami i... - rzuci się do walki o ukochanego Pyrka.

- Zobaczymy, która z nas jest lepsza w kuchni - odpowie jej matka Wiktora. 

W tym momencie 2601 odcinka "Barw szczęścia" Wiktor wybuchnie głośnym śmiechem

- Ale masz tato wypas po tym przeszczepie. Dwie laski cię wyrywają na gotowanie!

Ostatecznie Kępski spróbuje zatrzeć złe wrażenie w 2601 odcinku "Barw szczęścia" i zupełnie niespodziewanie oświadczy się Iwonie. Ale możemy być pewni, że i Grażyna, która znów nabrała ochoty na romans z byłym kochankiem nie odpuści i zrobi wszystko, aby to z nią założył rodzinę. A Wiktor i reszta rodziny Tomasza będą po jej stronie.  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1645: Umierający Jakubczyk da Uli ostatnie ostrzeżenie. Ojciec pijak przyzna się, co chce zrobić - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Kępski po przeszczepie wątroby złoży synowi ważną obietnicę
Najnowsze