Barwy szczęścia, odcinek 2584: Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce - WIDEO

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2584: Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce - WIDEO

Barwy szczęścia, odcinek 2584: Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce - WIDEO

2022-03-02 20:04

W 2584 odcinku "Barw szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) usłyszy od matki Julity (Katarzyna Sawczuk) zapewnienia, że dla dobra Julci (Julia Staniszewska) powinni przestać się kłócić o prawo do opieki! Bezczelna Urszula (Bożena Stachura) szybko zapomni, że przez nią i chorą psychicznie Julitę 2-letnia dziewczynka omal nie trafiła do rodziny zastępczej w Niemczech. Teściowa Sałatki w 2584 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje go sprytnie podejść, żeby nie zabronił jej kontaktów z wnuczką i nie odciął Julity od córki. Ale Józek nie da się nabrać Urszuli. W ostrych słowach wygarnie jej, że ani ona ani Julita nie będą już zajmować się Julcią. Zobaczcie SCENĘ WIDEO z 2584 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2584 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2584 odcinku "Barw szczęścia" Józek zrobi wszystko, żeby chronić Julcię przed jej nieobliczalną matką Julitą, która załamie się psychicznie i znów trafi do szpitala i przed równie niebezpieczną babcią Urszulą, która od lat choruje na schizofrenię! Córka Sałatki będzie już bezpieczna w domu z tatą i Gabrysią (Marta Juras), ale nie tak łatwo uda się zapomnieć o koszmarze jaki zgotowała dziewczynce jej matka w Niemczech. Józek w ostatniej chwili uchronił córkę od trafienia do rodziny zastępczej w Niemczech, kiedy Julita znów dostała ataku, a Urszuli w tym czasie przy nim nie było.

Dlatego w 2584 odcinku "Barw szczęścia" nie pozwoli, by matka Julity dłużej się zajmowała dzieckiem. Nieświadomy tego do czego jest zdolna Urszula, żeby Julcia została z nią i Julitą. Na pierwszy rzut oka Urszula będzie sprawiała wrażenie zatroskanej babci, której zależy przede wszystkim na dobru Julci. Odwiedzi zięcia, żeby zapewnić go, że jeszcze wszystko można naprawić. - Szkoda, że sprawy zaszły tak daleko Józek. Byliście z Julitą wspaniałą parą.

- Różnie bywało... - Sałatka nie zapomni jednak o tych gorszych momentach w małżeństwie. - Wiem, sporo przeszliście. Tragedia z Józiem, depresja Julity, potem twoja afera z Gretą. Dziecko powinno mieć obydwoje rodziców! Choćby nawet na odległość! - Urszula w 2584 odcinku "Barw szczęścia" odegra niezłe przedstawienie.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Rozwód Józka i Julity z szokującym finałem! Ohydny Klemens wyciągnie zdjęcia Sałatki z nową kochanką - ZDJĘCIA

Słowa wsparcia teściowej w 2584 odcinku "Barw szczęścia" nie przekonają jednak Józka do tego, by zaufał Urszuli i Julicie. - Teraz do mnie wyciągasz rękę? Po tym wszystkim co Julita odwaliła?! Zresztą z twoją pomocą! Sorry, ale trochę za późno na kompromisy!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński zostawi Magdę w siedlisku. To dlatego Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

- Co ty zamierzasz? - zapyta wprost matka Julity. Sałatka w 2584 odcinku "Barw szczęścia" podejmie już decyzję, że podczas rozwodu z Julitą wystąpi w sądzie o prawo do opieki nad Julcią! - Chcę uzyskać wyłączoną opiekę nad moją córką! I to dla jej dobra! Bo ani ty, ani Julita nie jesteście w stanie zapewnić jej właściwej opieki! Urszula aż zblednie i ze łzami w oczach będzie niemal błagać Józka, żeby tego nie robił. - Jak ty możesz tak mówić?! Przecież wiesz, że Julcia jest dla nas najważniejsza!

Sałatka nie wytrzyma i w 2584 odcinku "Barw szczęścia" wygarnie Urszuli co myśli o niej, Julcie o tym, jak zagrażają bezpieczeństwu Julci. - Wiem, zdaję sobie z tego sprawę! Ale niestety obie jesteście chore psychicznie! Sorry, ale taka prawda! Dla Urszuli te oskarżenia będą równoznaczne z wypowiedzeniem wojny Józkowi, w której stawką będzie prawo do Julci!

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze