Barwy szczęścia, odcinek 2580: Kasia wróci na Sycylię do kochanka. Łukasz oszaleje ze zmartwienia

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia, odcinek 2580: Kasia wróci na Sycylię do kochanka. Łukasz oszaleje ze zmartwienia

Barwy szczęścia, odcinek 2580: Kasia wróci na Sycylię do kochanka. Łukasz oszaleje ze zmartwienia

2022-02-14 13:35

W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) będzie przebywała na Sycylii, gdzie przeszła przez koszmar i niemal straciła życie! To właśnie tam ratownicy szukali Górki pod gruzami. W wydostaniu kobiety na powierzchnię pomógł wtedy Włoch Ciro (Sebastiano Tine) i nawet nie ukrywał, że Polka zrobiła na nim ogromne wrażenie. W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia będzie bardzo daleko od Łukasza (Michał Rolnicki) i spotka się z tajemniczym adoratorem. Kiedy spojrzą sobie w oczy, nie będzie żadnych złudzeń co do tego, że mężczyzna pragnie Kasi jak nikogo innego!

"Barwy szczęścia" odcinek 2580 - czwartek, 24.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia spotka się z adoratorem, który zachwycił się nią już od pierwszego wejrzenia. To właśnie Ciro zwrócił uwagę na Polkę w dniu tragicznego wypadku, w skutek którego kobieta wpadła pod gruzy i walczyła o życie przysypana przez ziemię. W poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" to Ciro przypomniał sobie miejsce, gdzie widział rozmawiającą przez telefon Kasię. Przekazał informacje Vincenzo (Alessandro Curti) i właśnie dlatego ratownicy wiedzieli, gdzie szukać Górki. Kobieta została odratowana i przeszła operację. 

Niebawem w "Barwy szczęścia" Kasia postanowi wrócić na Sycylię, co nie spodoba się Łukaszowi. Polka do tej pory ma traumę z tamtymi wydarzeniami, ale zdecyduje się odnaleźć żonę swojego towarzysza niedoli, który niestety zmarł. Jak podaje "Świat Seriali" mężczyzna poprosił Kasię, by w razie jego śmierci wróciła do Włoch i poinformowała jego żonę, że miał nieślubną córkę. Pomimo obaw i strachu oraz sprzeciwu Sadowskiego, Kasia wsiądzie w samolot i wyleci do Włoch. Odnajdzie kobietę, przekaże jej informacje i zgodnie z oczekiwaniami - dojdzie do włoskiej afery, po której Górka zacznie mieć spore wątpliwości, czy dobrze zrobiła w ogóle pakując się w sprawy rodzinne zmarłego towarzysza niedoli. W momencie, kiedy Kasia będzie zdecydowana opuścić Włochy, razem z Vincenzo wpadną na Ciro. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz od kuzynki Patrycji dowie się jak Argasiński ją uwięził i wpędził w chorobę psychiczną

W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" mężczyzna wreszcie oficjalnie pozna Górkę, która spodobała mu się od pierwszego wejrzenia. To tak naprawdę dzięki niemu kobieta przeżyła, bo to on podał informacje o jej położeniu. Włoch w 2580 odcinku "Barwy szczęścia" nawet nie będzie udawał, że Polka nie robi na nim wrażenia. Zauroczy się w Kasi na całego, a i ona nie będzie obojętna. Sprzeciw Łukasza okaże się słuszny, bo Włoch niebezpiecznie zbliży się do Kasi. Nie będzie chciał uwierzyć, że ta ma zamiar za chwilę wyjechać. Ciro namiesza w życiu jej i Łukasza? Tego dowiemy się już niebawem. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Sławka uratuje Żabcię przed największym życiowym błędem. Nie przewidzi jednak nadchodzącej tragedii

Barwy szczęścia. Darek odkryje prawdę o nowym romansie Józka!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze