Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-02-23 20:08

W 2579 odcinku "Barwy szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) przeżyją koszmar! Aleks (Hubert Wiatrowski) będzie walczył o życie i nie podda się dramatycznym wydarzeniom, które na zawsze zmienią życie młodego chłopaka. W całą sprawę w 2579 odcinku "Barwy szczęścia" będzie zaplątana też Luiza (Julia Zielińska), która na co dzień pracuje dla Łukasza (Michał Rolnicki). Aleks podejmie się niezwykłej i nierównej walce, a chodzi o życie! Zobacz wstrząsające ZDJĘCIA z tych wydarzeń w GALERII ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2579 - środa, 23.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2579 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do dramatycznych wydarzeń z udziałem Aleksa. Chłopak zawalczy o życie, ale nie swoje, a zwierząt. Chodzi dokładnie o fermę norek i jak się okaże, transport, który ma za zadanie przewieźć zwierzęta, które potem będą wykorzystywane i nieludzko traktowane. Całej sprawy dopilnuje Aro (Martin Bogdan), aktywista działający na rzecz obrony natury.

 - Norki, norki, nie do klatek! - zacznie skandować tłum, kiedy nadjedzie ciężarówka. Aleks w 2579 odcinku "Barwy szczęścia" postanowi dołączyć się do protestów i nie pozwolić, by zwierzakom działa się krzywda. Kiedy syn Aldony i Borysa zauważy, że sytuacja nabiera tempa i staje się bardzo poważna, wkroczy do akcji. Zobaczy, że Luzia kładzie się na ziemi przed ciężarówką, by pojazd nie mógł przejechać. Właśnie wtedy chłopak też pobiegnie położyć się na jezdni i w ten sposób uniemożliwić transport niewinnych zwierząt. 

Przeczytaj: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

W 2579 odcinku "Barwy szczęścia na miejscu pojawi się Umińska (Monika Dryl) i fotograf, żeby nagłośnić medialnie całą sprawę okrutnego traktowania zwierząt. W tym samym czasie pojawi się też policja, która aresztuje aktywistę Aro. On jednak nie podda się bez walki. - Prowadzę legalny interes, smarkaczu. Ty uniemożliwiasz wjazdu mojej ciężarówki na teren mojej posesji. Naprawdę chcesz mieć kłopoty? - zapyta szef całego "przedsięwzięcia". - To pan będzie miał kłopoty! - rzuci Luiza. - Nie boję się ciebie, morderco! - powie ostro Aleks. 

Przeczytaj: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

W 2579 odcinku "Barwy szczęścia" sytuacja stanie się naprawdę poważna. Umińska postanowi zrobić krótki wywiad z szefem firmy, któremu zarzuca się okrutne traktowanie zwierząt. Om nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. W czasie, kiedy mężczyzna zajmie się się rozmową z Alicją, Luiza postanowi działać. W 2579 odcinku "Barwy szczęścia" szybko uwolni zwierzęta, które uciekną. Jeden z ochroniarzy przyłapie dziewczynę, a ona i Aleks znajdą się w niebezpieczeństwie. Aldona i Borys z jednej strony mogą być dumni z syna, że przejął się walką o losy norek, a z drugiej mogą zacząć obawiać się kłopotów. 

Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze