Barwy szczęścia, odcinek 2574: Ostateczna decyzja Oliwki w sprawie Kajtka. Zostawi go dla Justina? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2574: Ostateczna decyzja Oliwki w sprawie Kajtka. Zostawi go dla Justina? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2574: Ostateczna decyzja Oliwki w sprawie Kajtka. Zostawi go dla Justina? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-02-16 8:26

W 2574 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) rozstanie się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) dla Justina (Jasper Sołtysiewicz)? Ten związek i tak już praktycznie nie istnieje, a po tym co Oliwka usłyszała od ukochanego będzie musiała podjąć ostateczną decyzję czy chce z nim dalej być i czekać aż Kajtek łaskawie wróci z Singapuru! Nie ułatwi jej tego Justin, który w 2574 odcinku "Barw szczęścia" zacznie naciskać na Oliwkę, żeby wreszcie zostawiła Cieślaka. Rozmowa z matką Kajtka wcale nie pomoże dziewczynie zdecydować czy jest jeszcze dla nich jakaś szansa. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2574 - środa, 16.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Rozstanie Oliwki i Kajtka w 2574 odcinku "Barw szczęścia" będzie już przesądzone? Każda rozmowa pary kończy się kłótnią, a Oliwka zdobywa coraz więcej dowodów na zdradę swojego chłopaka. Bo gdyby chciał z nią być, nie spotykałaby się z Azjatką Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i nie reagowałby tak nerwowo na propozycję Oliwki, że przyjedzie do niego do Singapuru, żeby mogli być nareszcie razem. Nawet przez krótki czas. Coraz bardziej załamana Oliwka w 2574 odcinku "Barw szczęścia" za namową przyjaciółki Madzi (Natalia Sierzputowska) będzie musiała podjąć decyzję czy zostawić Kajtka i spróbować z Justinem, który wciąż ją podrywa. Już kiedyś byli przecież kochankami!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Dramatyczny finał operacji Kępskiego! Syn odda mu wątrobę, ale nie obudzi się ze śpiączki

Ale zanim to nastąpi w 2574 odcinku "Barw szczęścia" problemy Oliwki i Kajtka zacznie roztrząsać Sabina (Barbara Jonak). Matka Cieślaka spróbuje przekonać dziewczynę, że rozstanie to ostateczność i powinni wszystko dobrze przemyśleć. Zapewni także Oliwkę, że Kajtek wciąż ją kocha. - Nie układa się wam przez tę odległość, prawda?

- Nie wiem czy to przez odległość...

- Kajtek bardzo się boi, że cię straci. Wczoraj był bardzo smutny. Nic nie mówi, ale ja wiem, że coś jest nie tak... Nie myśl, że mi się skarżył. Po prostu wiem, że bardzo cię kocha. Wytrzymajcie jeszcze...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Jednak Sabina w 2574 odcinku "Barw szczęścia" nie pozna całej prawdy o tym co się dzieje w związku Oliwki i Kajtka, zwłaszcza szczegółów dotyczących Lilly. Po tej rozmowie Oliwka umówi się jednak z Justinem, którego nie zdoła dłużej ani zwodzić ani unikać. Przyjaźni się z dawnym kochankiem i zwyczajnie nie będzie chciała go zranić. - Na ciebie mógłbym czekać cały dzień. Coś nie tak?

- Nie, ja po prostu...

- Za szybko?

- Nie, nie zrozum mnie źle. Bardzo cię lubię, ale nic z tego nie będzie...

- Dlaczego?

- Bo wciąż mam chłopaka i dopóki z Kajtkiem sobie wszystkiego nie wyjaśnimy, to po prostu nie mogę. To jest nie fair wobec niego. Rozumiesz? - wyzna Oliwka i w 2574 odcinku "Barw szczęścia" nie da Justinowi żadnej nadziei, że będą razem. Póki ostatecznie nie rozstanie się z Kajtkiem, którego nadal przecież kocha.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze