Barwy szczęścia, odcinek 2553: Umierający Kępski pozwoli Iwonie odejść. Zostawi go z powodu choroby? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2553: Umierający Kępski pozwoli Iwonie odejść. Zostawi go z powodu choroby? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2553: Umierający Kępski pozwoli Iwonie odejść. Zostawi go z powodu choroby? - ZDJĘCIA

2022-01-18 13:36

W 2553 odcinku "Barwy szczęścia" Kępski (Jakub Sokołowski) będzie walczył o zdrowie w szpitalu. Po ataku, którego dostał w lesie, już nic nie będzie takie samo. To Iwona (Izabela Zwierzyńska) uratowała mu życie, ale to niestety nie oznacza, że całość ich historii zakończy się szczęśliwe. Tomasz w 2553 odcinku "Barwy szczęścia" przewartościuje swoje życie i leżąc na szpitalnym oddziale pozwoli Pyrce odejść. Kobieta całkiem niedawno zaczęła na poważnie myśleć o związku z Kępskim, ale czy to wystarczy, by razem z nim przejść przez chorobę, z którą on może nie wygrać?

"Barwy szczęścia" odcinek 2553 - wtorek, 18.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2553 odcinku "Barwy szczęścia" Kępski będzie czuł się fatalnie, o czym poświadczy chociażby trudność w samym wysławianiu się. Wycieńczony Tomasz będzie miał przy sobie rodziców i Iwonę, którzy z trudem będą patrzeć na cierpienie mężczyzny. Atak w lesie spowoduje, że lekarze wykryją poważny problem z wątrobą Kępskiego. Wkrótce okaże się, że nie obejdzie się bez przeszczepu. Wanda Kępska (Maja Barełkowska) i Henryk (Zbigniew Suszyński) nie będą mogli bezczynnie czekać.

- Może ja państwo to wytłumaczę. Przeszczep jest konieczny ze względu na niealkoholowe stłuszczanie i marskość wątroby, które jest tak zaawansowane, że sama się nie zregeneruje - zacznie mówić Iwona. - To rozumiemy i co teraz? - zapyta ojciec Tomasza. - Organ można pobrać od zmarłego dawcy lub jego część od osoby żyjącej - doda Iwona. - To znaczy, że my z Henrykiem możemy zostać dawcami? - zapyta Wanda, a Iwona potwierdzi. Rodzice Tomasza natychmiast pójdą do ordynatora, ale nie będą się spodziewali, że sytuacja jest bardziej skomplikowana. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Kępski doceni poświęcenie rodziców w 2553 odcinku "Barwy szczęścia", ale będzie zdawał sobie sprawę, że sytuacja nie jest prosta. - Są wspaniali, bardzo cię kochają - podsumuje Iwona. - Bo mają tylko mnie, ale ty nie czuj się zobowiązana - wydusi Tomasz. - O czym ty mówisz? - zapyta zszokowana kobieta. - Iwona, wiesz lepiej ode mnie w jakim jestem stanie... Nie musisz przy mnie trwać - słabo wyzna mężczyzna. - Posłuchaj mnie, jeśli kiedykolwiek się rozstaniemy, z naciskiem na jeśli, to dlatego, że przestaniemy się rozumieć i na pewno nie zostawię cię dlatego, że jesteś chory - powie szczerze Pyrka. 

Przeczytaj: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

Tomasz w 2553 odcinku "Barwy szczęścia" aż zaniemówi na wieść, że Iwona nie ma zamiaru go zostawiać. To piękne ze strony Pyrki, ale oboje nie podejrzewają, że sytuacja z chorą wątrobą zrobi się bardzo skomplikowana. W nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" rodzice Tomasza ściągną do Warszawy byłą kochankę Kępskiego i okaże się, że ten zataił wiele faktów ze swojego życia. Wyjdzie na jaw, że ma nastoletniego syna, z którym się nie kontaktuje i właściwie wymazał go ze swojego życia. Iwona nie wyjdzie z szoku, że jej partner ją oszukał.

Barwy szczęścia, odcinek 2550: Pyrkowie ostrzegą Iwonę przed Kępskim. Uraczy ją cudowną randką, a potem wydarzy się tragedia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze