Barwy szczęścia, odcinek 2551: Bestialski napad na Jowitę! Sekundy będą dzieliły od tragedii

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2551: Bestialski napad na Jowitę! Sekundy będą dzieliły od tragedii

Barwy szczęścia, odcinek 2551: Bestialski napad na Jowitę! Sekundy będą dzieliły od tragedii

2022-01-14 19:58

W 2251 odcinku „Barw szczęścia” Jowita (Magdalena Żak) znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie! Najpierw w jej magazynie w winami dojdzie do tragicznego w skutkach włamania, jednak bandytom ciągle będzie mało, gdyż tak naprawdę wcale nie będzie zależało im na alkoholu tylko na Jezierskiej! W 2251 odcinku „Barw szczęścia” trójka mężczyzn napadnie na Jowitę na środku ulicy i siłą spróbuje wciągnąć ją do samochodu! Przerażona Jezierska natychmiast zacznie wołać o pomoc i już tylko chwile będą dzieliły ją od śmierci! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2551 - piątek, 14.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2251 odcinku „Barw szczęścia” dzień dla Jowity zacznie się fatalnie! Już na początku w jej magazynie z winami dojdzie do włamania, w wyniku którego Jezierska straci resztki alkoholu, będące jej jedynym źródłem utrzymania po ucieczce ojca (Jakub Bohosiewicz) i zostawieniu swojej rodziny z ogromnymi długami, w tym tymi, zaciągniętymi u niebezpiecznego Bondy (Maciej Kosmala). Jowita od razu pomyśli, że włamanie to sprawka Prota (Andrzej Michalski) i Sergiusza (Mateusz Burdach), z którymi ostatnio weszła w konflikt. Chłopaki odwrócili się od niej i założyli własny interes, przez który zaczęli podbierać jej klientów. Jezierska wypowiedziała im prawdziwą wojnę i w efekcie oferowała niższe ceny, czym odbiła pałeczkę. W 2251 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska będzie przekonana, że to właśnie oni odpowiadają za włamanie i naśle na nich policję, jednak szybko się okaże, że na krzywdzie Jowity komuś zależy bardziej!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ przerażające sceny z porwania Jowity w 2251 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2251 odcinku „Barw szczęścia” oburzeni Prot i Sergiusz natychmiast przyjadą do Jowity i zaczną robić jej wyrzuty! Zapewnią ją, że nigdy nie zniżyliby się do tego poziomu co ona i nie pogrywaliby tak nieuczciwie. Jezierska oczywiście im nie uwierzy, ale nie będzie miała pojęcia, że cały czas ktoś ją obserwuje i z pewnością ma innych wrogów, którym bardziej zależy na jej końcu niż byłym współlokatorom! To Celina w 2251 odcinku „Barw szczęścia” jako jedyna zauważy, że podejrzany typek śledzi Jowitę i od razu pomyśli, że włamanie to sprawka ludzi Bondy, którego ostatnio wpakowały do więzienia po próbie zabójstwa Patryka (Konrad Skolimowski)! Jednak kilka butelek stłuczonego wina to będzie zbyt mała zemsta w porównaniu do więzienia, w którym Maciej jeszcze długo posiedzi, dlatego jego ludzie zaplanują coś mocniejszego!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Nowy chłopak Luizy przestępcą! Damian nie ocali córki, ale policja zjawi się w porę – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2251 odcinku „Barw szczęścia” ludzie Bondy nie przestaną śledzić Jowity i wykorzystają moment, gdy będzie sama! Nagle w jej kierunku zacznie zbliżać się czarne auto i Jezierska od razu wyczuje, ze coś jest nie tak! Natychmiast zacznie uciekać, ale bandyci ją dogonią, złapią i siłą spróbują wciągnąć do auta! Przerażona Jezierska zacznie krzyczeć, ale w pierwszej chwili nie na wiele jej się to zda!

- Zostawcie mnie! Ratunku! Pomocy! Ratunku! – Jowita zacznie drzeć się w niebogłosy.

Nagle w 2251 odcinku „Barw szczęścia” na ratunek Jowicie ruszy Celina, która zdoła ją uratować w ostatniej chwili! Brońska od razu rzuci się na bandytów i swoimi ciosami powali całą trójkę!

- Nic ci nie jest? Dzwoń po policję! – rzuci od razu trenerka, co przerażona Jowita natychmiast uczyni.

- Halo? Dzień dobry, chciałam zgłosić napad – powie do słuchawki.

Spójrz również: Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze