Barwy szczęścia, odcinek 2533: Romanowski weźmie się za Klarę! Agata nigdy nie pozwoli mu skrzywdzić bratowej

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2533: Romanowski weźmie się za Klarę! Agata nigdy nie pozwoli mu skrzywdzić bratowej

Barwy szczęścia, odcinek 2533: Romanowski weźmie się za Klarę! Agata nigdy nie pozwoli mu skrzywdzić bratowej

2021-12-16 20:09

W 2533 odcinku „Barw szczęścia” Romanowski (Maciej Jachowski) znów pokaże do czego jest zdolny! Dopiero co zapewniał o swoim wielkim uczuciu Renatę (Ania Mrozowska), a tuż po wyjściu z „Feel Good” zacznie zalecać się do Klary (Olga Jankowska)! W 2533 odcinku „Barw szczęścia” Andrzej stanie w jej obronie, czym zrobi na żonie Huberta (Marek Molak) ogromne wrażenie! Romanowski postanowi wykorzystać swój urok osobisty i zacznie czarować Klarę, która szybko mu ulegnie! Nawet niechęć Agaty (Natalia Zambrzycka) i jej ostrzeżenia nie przemówią jej do rozsądku i ślepo uwierzy w każde jego słówko. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2533 - czwartek, 16.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2533 odcinku „Barw szczęścia” Andrzej będzie robił wszystko, aby Renata wyjechała z nim do Meksyku! Kelnerka będzie niezbyt chętna, aby dać się mu porwać, ale Romanowski będzie nieugięty i w końcu osiągnie swój cel. Jednak jego miłość do Renaty szybko zweryfikuje się tuż po opuszczeniu „Feel Good”, gdy biznesmenowi wpadnie w oko Klara! Andrzej, widząc, że szarpie ja jakiś mężczyzna, bez wahania stanie w jej obronie i jedynym ciosem znokautuje Leona (Rafał Szałajko), czym w 2533 odcinku „Barw szczęścia” zrobi na Pyrce ogromne wrażenie, do tego stopnia, że da mu się porwać i mimo iż się nie znają, to zgodzi się na wspólną przejażdżkę!

- Zostaw ją! – krzyknie do Leona.

- Ale nie twoja sprawa człowieku – nawet nie zdąży dobrze skończyć, gdyż Romanowski znokautuje go ciosem prosto w twarz.

- Wszystko w porządku? Nic pani nie zrobił? – spyta przejęty.

- Jest okej – odpowie zdumiona Klara.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2533: Michalina znów sięgnie po narkotyki?! Witek jej tego nie daruje

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Romanowski czaruje Klarę w 2533 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2533 odcinku „Barw szczęścia” Romanowski nie będzie marnował czasu i widząc zainteresowanie Klary zacznie jeszcze bardziej ją czarować! Pyrce zrobi się niesłychanie miło, że tak przystojny i bogaty biznesmen zwrócił na nią uwagę, przez co będzie zapatrzona w niego jak w obrazek! Nie zrobi na niej wrażenia nawet fakt, że to on przyczynił się do dramatu Agaty, która była ofiarą szykan i degradacji w pracy, za jego potajemne romanse! Romanowski zrobi na niej takie wrażenie, że uwierzy w każde jego słowo.

- Ja znam ten dom. Czy tutaj mieszka Agata Pyrka? – spyta Romanowski.

- Tak, to siostra mojego męża – wyjaśni Klara.

- Pracowaliśmy razem, ale nasza współpraca nie zakończyła się zbyt dobrze – oceni.

- W „Fit Zdrowiu”? Andrzej Romanowski tak? – przypomni sobie Klara.

- No zabrzmiało jak Lucyfer, tak cokolwiek mówiła pani szwagierka, to prawda. Mam parę rzeczy na sumieniu – przyzna się w 2533 odcinku „Barw szczęścia”.

- Mimo wszystko dziękuję – dla Klary to nie będzie żaden problem, choć jego widok wcale nie ucieszy Agaty, która każe mu natychmiast odjechać!

- Rozumiem jej reakcję. Ludzie sie zmieniają. Ja już nie jestem tym samym człowiekiem. Wszystkiego dobrego - zaznaczy na pożegnanie. 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2539: Dramatyczny poród Reginy! Dostanie udaru i umrze jeśli szybko nie urodzi - ZDJĘCIA

Jeszcze w 2533 odcinku „Barw szczęścia” Agata i Hubert zaczną robić Klarze wyrzuty, że zaufała Romanowskiemu i wsiadła z nim do auta! Pyrka będzie obojętna na nich argumenty, gdyż Andrzej jako jedyny stanął w jej obronie, a na dodatek powiedział jej prawdę. Klara zacznie bronić Romanowskiego i wmówi Agacie, że już nie jest tym samym człowiekiem, co kiedyś, ale ona jej nie uwierzy! W 2533 odcinku „Barw szczęścia” każe bratowej trzymać się od niego z daleka i ostrzeże ją, że z pewnością nie kierują im wyłącznie dobre intencje!

- No jak dla mnie to on coś kombinuje – Agata nie będzie miała wątpliwości.

- Owszem przyznał, że był wrednym typem, ale teraz się zmienił. Kazał ci to przekazać – Klara będzie oporna na jej ostrzeżenia.

- Błagam, przecież to jest krętacz i manipulant – podsumuje go Agata.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2534: Klara przyjmie pod swój dach prostytutkę! Zrobi to na złość Hubertowi – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odc. 2533: Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski), Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2533: Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski), Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia, odc. 2533: Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2533: Agata (Natalia Zambrzycka)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze