Barwy szczęścia, odcinek 2525: Madzia zdradzi Kacpra z Tymonem! Przyłapie kochanków na gorącym uczynku – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2525: Madzia zdradzi Kacpra z Tymonem! Przyłapie kochanków na gorącym uczynku – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2525: Madzia zdradzi Kacpra z Tymonem! Przyłapie kochanków na gorącym uczynku – ZDJĘCIA

2021-11-24 14:52

W 2525 odcinku „Barw szczęścia” Madzia (Natalia Sierzputowska) wyrządzi Kacprowi (Jakub Szlachetka) karczemną awanturę, że zbyt dużo czasu poświęca Hani (Weronika Hoepfner) i przez to czuje się odrzucona! Następnie sama spotka się z Tymonem (Jakub Wróblewski) i poszuka zapomnienia w jego ramionach! W 2525 odcinku „Barw szczęścia” Madzia beż żadnych skrupułów zdradzi Kacpra i to na jego oczach! Jabłoński nakryje kochanków na miłosnych igraszkach i nie będzie mógł uwierzyć w obłudę własnej dziewczyny!

"Barwy szczęścia" odcinek 2525 - piątek, 3.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2525 odcinku „Barw szczęścia” związek Madzi i Kacpra wciąż będzie przeżywał kryzys, a na domiar złego Jabłoński zapomni o ich rocznicy! To wszystko przez to, że w ostatnim czasie mocno zainteresował się Hanią, którą na swoje nieszczęście Madzia podała mu jak na tacy! To w końcu ona doprowadziła do jej metamorfozy, gdy Hania z zakompleksionej szarej myszki stała się prawdziwą kobietą, której największym fanem został sam Jabłoński! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2525 odcinku „Barw szczęścia” Kacper wreszcie zrozumie, że mocno zaniedbał swoją dziewczynę i postanowi jej się za to zrekompensować!

- To na naszą rocznicę. Przepraszam, że wczoraj zapomniałem – wytłumaczy się i wręczy Madzi piękny bukiet kwiatów.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2522: Bożena i Bruno nie adoptują Tadzia. To przez sąd nie będą rodziną - ZDJĘCIE

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Madzia zdradza Kacpra w 2525 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2525 odcinku „Barw szczęścia” zachowanie Kacpra mocno rozczuli Madzię, która uzna, że nie umie się na niego zbyt długo gniewać! Dziewczyna zaproponuje, aby wybrali się na spacer, na co Jabłoński oczywiście się zgodzi. Niestety miłe chwile nie potrwają długo, gdyż w pewnym momencie Kacper wyciągnie ze swojego plecaka laptop i będzie chciał połączyć się z Hanią! Wtedy w 2525 odcinku „Barw szczęścia” Madzia wpadnie w szał i wygarnie mu, że ma już tego dość!

- Idę do pracy – powie wkurzona i odejdzie nim powie o kilka słów za dużo.

Kłótnia z Kacprem w 2525 odcinku „Barw szczęścia” mocno odbije się na samopoczuciu Madzi, a nawet zaszkodzi jej w pracy! Dziewczyna mocno zajdzie za skórę jednej ze swoich klientek, której nie spodoba się jej zachowanie.

 - Najwyraźniej nie trafiłam do show-roomu z prawdziwego zdarzenia – oburzy się i będzie chciała wyjść, ale wtedy w 2525 odcinku „Barw szczęścia” w drzwiach pojawi się Tymon, który uratuje całą sytuację!

- Moja dziewczyna szuka dokładnie takiej marynarki . Byłem w stu sklepach i nigdzie nie mają tego kroju. Moja ukochana to modelka, byle co jej nie zadowoli. Mam nadzieję, że pani z niej zrezygnuje – zwróci się do klientki.

- Właściwie... biorę cały zestaw – uzna kobieta.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2524: Bandyci w posiadłości Jezierskich. Porwanie Patryka to dopiero początek

Tuż po wyjściu klientki w 2525 odcinku „Barw szczęścia” Madzia podziękuje Tymonowi za pomoc, jednak chłopak od razu zobaczy, że z jego przyjaciółką jest coś nie tak! Tym razem to on wyciągnie Madzię na spacer i postanowi wszystko z niej wyciągnąć!

- Uratowałeś mnie przez pierwszym negatywnym komentarzem – stwierdzi, po czym doda, że ma zły humor, gdyż mocno pokłóciła się z Kacprem.

- Idziemy do etatowego killera smutków – spróbuje poprawić jej nastrój i zaciągnie ją na huśtawkę.

Jego pomysł w 2525 odcinku „Barw szczęścia” mocno spodoba się Madzi, gdyż na jej twarzy po raz pierwszy zagości uśmiech, co nie ujdzie uwadze Tymona!

- Wiedziałem, że przyda ci się chwila beztroski – przyzna.

Nagle w 2525 odcinku „Barw szczęścia” chłopak zatrzyma huśtawkę i zacznie namiętnie całować Magdę i to na oczach obserwującego ich z oddali Kacpra! Jednak żadne z nich nie będzie wiedziało, że Jabłoński przyłapał ich na gorącym uczynku!

 - Od dawna o tym marzyłem – szepnie zadowolony.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2518: Stefan przed odejściem spełni swoje wielkie marzenie! Ten prezent zmieni jego życie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze