Barwy szczęścia, odcinek 2518: Stefan przed odejściem spełni swoje wielkie marzenie! Ten prezent zmieni jego życie - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2518: Stefan przed odejściem spełni swoje wielkie marzenie! Ten prezent zmieni jego życie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2518: Stefan przed odejściem spełni swoje wielkie marzenie! Ten prezent zmieni jego życie - ZDJĘCIA

2021-11-24 8:34

W 2518 odcinku "Barwy szczęścia" Stefan (Krzysztof Kiersznowski) wciąż będzie czuł się samotny z powodu rozstania z Walerią (Ewa Ziętek), opuszczony przez żonę i rodzinę. W trudnych chwilach Górka będzie mógł jednak liczyć na przyjaciół. Zanim Stefan podejmie ostateczną decyzję, żeby odejść los się do niego uśmiechnie w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" . Spełni się wielkie marzenie Górki z lat młodości. Dostanie prezent od serdecznego przyjaciela, który z potrzeby serca podaruje mu wyjątkowo cenną rzecz. Od tej chwili życie Stefana zmieni się bezpowrotnie. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2518 - środa, 24.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Zmiany jakie w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" nastąpią w życiu Stefana Górki będą powoli przygotowywały widzów na odejście śp. Krzysztofa Kiersznowskiego z serialu. Zmarły aktor ostatni raz w "Barwy szczęścia" pojawi się w pod koniec grudnia tego roku. To już pewne, że Stefan nie umrze, ale podejmie decyzję, która zaważy na jego dalszej przyszłości. A wszystko się zacznie w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" kiedy samotny Stefan wciąż nie będzie mógł pogodzić się z rozstaniem z Walerią, z tym, że ich rozwód jest w zasadzie przesądzony. Na szczęście u boku Górki pojawią się wierni przyjaciele. Także kobieta, której kiedyś bardzo pomógł, a teraz ona nie zostawi go w potrzebie.

Niespodziewanie w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" Stefan przekona się, że otaczają go naprawdę życzliwi ludzie, którym na nim bardzo zależy. Bliska znajoma, pianistka Arleta (Grażyna Brodzińska) namówi Górkę oraz Basię Grzelak (Sławomira Łozińska), a także seniorów, którzy niedawno śpiewali w chórze, by tym razem zatańczyli wspólnie tango na festiwalu kultury latynoamerykańskiej. Arleta nie przyjmie odmowy mimo, że Stefan będzie się zarzekał, że nie umie tańczyć!

Nie przegap: Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO

Sprawdź też: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Kolejną niespodziankę dla Stefana w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" przygotuje Vincenzo (Alessandro Curti), przyjaciel i biznesowy wspólnik jego córki Kasi (Katarzyna Glinka). Spotkanie z Włochem w "Feel Good" stanie się początkiem rewolucji u samotnego, zmęczonego życiem Górki. - Nie pamiętasz naszej rozmowy, jak powiedziałeś o swoim marzeniu? - zagai Vincenzo i podaruje Stefanowi w prezencie zabytkowy motocykl z 1963 roku! Sprowadzony specjalnie z Sycylii!

Ze wzruszenia Stefan w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" z trudem wykrztusi z siebie choćby słowo. - Pamiętałeś o naszej rozmowie?

- Oczywiście! Od czego ma się przyjaciół... Powiedziałeś, że to było twoje marzenie!

- Tak, ale nigdy nie myślałem, że ono się spełni...

Jakiś czas temu w "Barwy szczęścia" Stefan wspomniał Vincenzo, że zanim urodziła się Kasia uwielbiał jazdę na motorze. Ze względu na dziecko zrezygnował ze swojej pasji. Nie chciał się narażać wiedząc, że ma córkę i rodzinę, która go potrzebuje. Kiedy Basia w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" zwróci Włochowi uwagę, że zabytkowy motocykl do grat, Vincenzo od razu zaprotestuje.

- Może i wymaga remontu, ale ma moc! Stefano przywróci go do życia!

- On jest piękny, ale nie stać mnie na niego...

- Ale kto mówi o pieniądzach? Czy ja mówię o pieniądzach? To jest prezent! - zapewni Vincenzo, lecz Stefan w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" nie zechce przyjąć tak drogiego podarunku. - To ci go sprzedam! Za 1 euro. Odmowy nie przyjmuję. Ja ten motor znalazłem dla ciebie. Mój przyjaciel z Sycylii, Pablo, znał kogoś kto trzymał go w garażu 10 lat. On czekał na ciebie!

- Ile za niego zapłaciłeś?

- A czy to ważne? Marzenia nie mają ceny!

- Nie rozumiem, skąd w ogóle ten pomysł? - zacznie dociekać Arleta, a przejęty Górka nie będzie w stanie powiedzieć o co chodzi. - Kiedyś rozmawialiśmy... - wyjaśni tylko przyjaciółkom. Vincenzo wypowie jednak słowa, które dla Stefana będą miały szczególne znaczenie. Bo w 2528 odcinku "Barwy szczęścia" zrozumie jak cennego przyjaciela zyskał dzięki Kasi.

- Z potrzeby serca droga pani!

Szczęśliwy, wzruszony Stefan w 2518 odcinku "Barwy szczęścia" uściska Włocha, a ten zapewni, że największą wdzięczność czuje widząc jaką radość mu sprawił.

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Najnowsze