Barwy szczęścia, odcinek 2511: Problemy łóżkowe Huberta i Klary wyjdą na jaw! Tego nie da się już zatrzymać

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2511: Problemy łóżkowe Huberta i Klary wyjdą na jaw! Tego nie da się już zatrzymać

Barwy szczęścia, odcinek 2511: Problemy łóżkowe Huberta i Klary wyjdą na jaw! Tego nie da się już zatrzymać

W 2511 odcinku "Barw szczęścia" mroczna tajemnica łóżkowa Huberta (Marek Molak) i Klary (Olga Jankowska) zostanie upubliczniona! Tego przerazi się Pyrka, który dojdzie do wniosku, że jego piękna żona nie ma już ochoty dłużej milczeć i opowie wszystkim o wstydliwym okresie ich małżeństwa. W sumie to było całkiem niedawno - bezrobotny Hubert, który ledwo uszedł z życiem po walce na ringu i popadł w ruinę finansowa, nie sprawdzał się w łóżku... Dlaczego Klara miałaby teraz coś takiego mu zrobić i opowiedzieć o tym wszystkim? W 2511 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się ważny powód - sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2511 - piątek, 12.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2511 odcinku "Barw szczęścia" Klara wpadnie na pewien pomysł, który mocno zaniepokoi Huberta. W sumie to nie będzie wielka niespodzianka - żona Pyrki zechce wrócić do pisania książek. To jedna z pasji Klary, w której się spełniała z sukcesem, a jedynie problemy w życiu osobistym odciągnęły ją na jakiś czas od pisania. Ale dlaczego zabierze się za zdradzanie małżeńskich tajemnic?

Tego właśnie będzie pewien Hubert w 2511 odcinku "Barw szczęścia", kiedy dowie się na jaki temat pisze jego żona. Czy Pyrka będzie miał rację i dzięki nowej powieści Klary wszyscy dowiedzą się, jak nie sprawdzał się w łóżku? 

Zobacz też: Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

Klara długo będzie się zbierała w 2511 odcinku "Barw szczęścia" do ujawnienia bliskim treści swojej nowej książki. Zapewne będzie się obawiała reakcji męża... Klara w końcu ogłosi, że aktualnie pisze powieść erotyczną!

Nic dziwnego, że Hubert poczuje dziwne ukłucie w 2511 odcinku "Barw szczęścia" na wspomnienie swoich problemów seksualnych. Czy ona chce je teraz opisać i ośmieszyć go przed całym światem? A może to tylko jego kompleksy wyjdą na jaw na wieść o nowej książce i potencjalnym sukcesie żony?    

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2505: Okrutna zemsta Sandry na Radku! Lidka jeszcze go dobije

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze