Barwy szczęścia, odcinek 2508: Stefan nie dostanie od Walerii rozwodu. Tylko Kasia stanie po stronie taty

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2508: Stefan nie dostanie od Walerii rozwodu. Tylko Kasia stanie po stronie taty

Barwy szczęścia, odcinek 2508: Stefan nie dostanie od Walerii rozwodu. Tylko Kasia stanie po stronie taty

W 2508 odcinku "Barw szczęścia" Waleria (Ewa Ziętek) dostanie szału na wieść, że Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zażądał rozwodu! Sprawę postanowi wziąć Natalia (Maria Dejmek), która podejmie się także negocjacji dotyczących majątku państwa Górków. Ale szybko okaże się, że cała sytuacja nie jest taka prosta, a Stefan i Waleria to dwie - niezwykle uparte - "strony tego samego medalu". Jednak większość kart w grze będzie miała żona, bo jak nie da mężowi rozwodu, będzie musiał iść na sądową walkę... W dodatku nikt nie będzie stał po stronie Stefana, tylko Kasia (Katarzyna Glinka) go zrozumie! Na sprawę rozwodu małżeństwa Górków na pewno będzie miał wpływ fakt, że grający Stefana Krzysztof Kiersznowski umarł po długiej i ciężkiej chorobie. Może twórcy dadzą mu "drugie życie" u boku ukochanej żony za granicą?

"Barwy szczęścia" odcinek 2508 - wtorek 9.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2508 odcinku "Barw szczęścia" Stefan będzie dążył do szybkiego sfinalizowania rozwodu z Walerią. Górka myśli o tym od jakiegoś czasu, pozostając z żoną w niezgodzie po jej wyjeździe do syna za granicę. Stefan jest przekonany, że żona już go nie kocha i zgodnie z tym będzie oczekiwał formalnego rozstania. Ale nic nie pójdzie gładko, a zaangażowanie w sprawę prawniczki tylko sprawy skomplikuje. 

Natalia zaoferuje Stefanowi w 2508 odcinku "Barw szczęścia" swoje usługi, w tym próbę negocjacji z Walerią. Ale Górka zdecydowanie nie zgodzi się, aby ktokolwiek poza nim informował żonę o rozwodzie i sam podejmie tę próbę. I wtedy "wybuchnie" prawdziwa bomba, a będzie nią.... reakcja Walerii! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1613: Okrucieństwo Argasińskiego wobec Olka! Zastąpi go kimś innym

- Chcę cię poinformować, że złożyłem pozew rozwodowy... Nie, nie żartuję - powie Stefan Walerii przez telefon. Górka będzie przy tym wyjasniał, że w ogóle nie widzi innej możliwości, bo ich związek od dawna jest fikcją. - Musimy się rozwieść i zakończyć raz na zawsze tę męczarnię!

Ale Waleria będzie równie stanowcza jak jej mąż w 2508 odcinku "Barw szczęścia". I kiedy on podniesie głos, zdenerwowany, że żona go nie rozumie, ona również zacznie krzyczeć, że nie ma ani jednego powodu do rozstania. Czy ta wielka burza doprowadzi do wielkiej zgody państwa Górków?

Szybko okaże się w 2508 odcinku "Barw szczęścia", że jedyną osobą, która rozumie postępowanie Stefana jest jego córka, Kasia. Na odwołanie rozwodu namawiać Górkę będą Irena (Krystyna Tkacz) i Tolek (Marek Siudym) z Basią (Sławomira Łozińska). 

- Nagle się wszyscy rzucili, żeby ratować moje małżeństwo! - będzie pomstował rozżalony Stefan.

W 2508 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że tylko Kasia doskonale zrozumie potrzebę taty i da mu swoje absolutne wsparcie. Córka Stefana przyzna, że nie miała pojęcia, jak źle jest między nim a Walerią, ale zapewni, że zawsze będzie po jego stronie! 

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego wpłynie na pewno zasadniczo na scenariusz "Barw szczęścia". Aktor odszedł po długiej i ciężkiej walce z rakiem, ale do ostatniej chwili był obecny na planie serialu. Pozostaje mieć nadzieję, że pogodzeniem Stefana z Walerią twórcy zechcą upamiętnić kochanego przez wszystkich aktora i dadzą mu "drugie życie" u boku żony za granicą. A może Stefan wyjedzie z kochającą go Kasią na Sycylię?   

Zobacz też: Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze