M jak miłość, odcinek 1613: Okrucieństwo Argasińskiego wobec Olka! Zastąpi go kimś innym

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1613: Okrucieństwo Argasińskiego wobec Olka! Zastąpi go kimś innym

M jak miłość, odcinek 1613: Okrucieństwo Argasińskiego wobec Olka! Zastąpi go kimś innym

2021-11-09 20:03

W 1613 odcinku „M jak miłość” Olek (Maurycy Popiel) odkryje, że Argasiński (Karol Strasburger) tylko sobie z nim pogrywał i okrutnie go oszukał. Wmawiał mu, że ma problemy rodzinne i robił w jego oczach z Patrycji (Alżbeta Lenska) wariatkę, tylko po to, aby wzbudzić u niego współczucie i poszukać sobie usprawiedliwienia. Chodakowski będzie wzburzony, że tak łatwo dał się zmanipulować swojemu szefowi, który kolejny raz nie zachował się wobec niego fair. W 1613 odcinku „M jak miłość” Olek na własnej skórze przekona się do czego zdolny jest ordynator. Nie będzie mógł zrozumieć jak po raz kolejny mógł narazić klinikę na poważne kłopoty!

"M jak miłość" odcinek 1613 - wtorek, 9.11. 2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1613 odcinku „M jak miłość” Olek na własnej skórze przekona się, jak podłym i zakłamanym człowiekiem jest Argasiński! Chodakowski zawsze był na każde jego zawołanie i robił wszystko, aby dobre zachować dobre imię kliniki. Ordynator zawsze liczył się z jego zdaniem i stawiał go wyżej niż innych pracowników, a Olek dozgonnie mu się odwdzięczał.

Początkowo nawet przymykał oko na jego dyskryminację kobiet w zawodzie lekarza, jednak, gdy ten po raz kolejny zaatakował Anetę (Ilona Janyst), która działa w dobrej mierze, już nie wytrzymał i powiedział, co myśli o jego zachowaniu względem Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz). Drań wykorzystał swoją pozycję i próbował zgwałcić Kasię (Paulina Lasota), jednak na szczęście stażystce udało się uciec! Jego zachowanie wzburzyło Argasińskiego, który chciał go wyrzucić na zbity pysk, jednak świadomość, że lekarz wie o romansie jego żony z Łukaszem (Jakub Józefowicz) sprawiła, że musiał go zatrzymać. W 1613 odcinku „M jak miłość” zrobi jednak coś, co przejdzie ludzkie pojęcie.

Patrz też: Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji!

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Argasiński pogrywa z Olkiem w "M jak miłość">>>

W 1613 odcinku „M jak miłość” Olek odkryje, że został perfidnie oszukany przez Argasińskiego, który już ostatnio obiecał mu, że nieco zwolni tempo, odejdzie od stołu i przekaże wszystkie zabiegi jemu i Karnowskiemu , a także, że pod swoją nieobecność uczyni go swoją prawą ręką. Takie wyróżnienie bardzo spodobało się Olkowi, który nawet już przymknął oko na ostatnie niedociągnięcia ordynatora względem swoich pacjentów. Jerzy był tak skupiony na terroryzowaniu swojej ciężarnej żony i zabiciu jej kochanka, że zupełnie nie mógł skupić się na pracy. Na dodatek w jego grze teraz Herman zaczął rozdawać karty i to on musiał się go słuchać. Kolejny raz musiał sfałszować jego dokumenty tylko tym razem to zadanie powierzył Karnowskiemu, który w przeciwieństwie do Olka, przystał na jego propozycję. Właśnie ten fakt zaważy w 1613 odcinku „M jak miłość” na jego dalszej karierze względem Olka!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1609: Wypadek córki Lisieckich! Ula zdąży uratować Kalinkę w ostatniej chwili

Uległość i podporządkowanie Karnowskiego sprawi, że Argasiński w 1613 odcinku „M jak miłość” właśnie jego uczyni swoim zastępcą! To będzie prawdziwy wstrząs dla Olka, gdyż nie będzie mógł on zrozumieć, jak taki drań mógł znaleźć się tak wysoko w hierarchii! W końcu Arek najpierw próbował zniszczyć jego, publikując w Internecie głupoty na jego temat, potem odgryzał się Anecie, a na końcu dobrał się do Kasi! Chodakowski w 1613 odcinku „M jak miłość” nie będzie mógł w to uwierzyć i będzie miał ogromny żal do ordynatora, że go oszukał i wybrał Karnowskiego! Olek szybko dojdzie do wniosku, że kolejny raz zbyt szybko dał się zmanipulować Jerzemu, który tylko z nim chamsko pogrywał…

Spójrz również: M jak miłość. Brutalne pobicie Kingi! Fatum Zduńskich nigdy się nie skończy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz nie zapomni Patrycji! Będzie walczył o nią i dziecko, a Marta załatwi Argasińskiego
Sonda
Jak oceniasz zachowanie Argasińskiego wobec Olka w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze