Barwy szczęścia, odcinek 2492: Urszula przeciągnie Gabrysię na swoją stronę! To będzie cios dla Józka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2492: Urszula przeciągnie Gabrysię na swoją stronę! To będzie cios dla Józka

Barwy szczęścia, odcinek 2492: Urszula przeciągnie Gabrysię na swoją stronę! To będzie cios dla Józka

2021-10-15 15:08

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Urszula (Bożena Stachura) bez żadnej zapowiedzi pojawi się w mieszkaniu Józka (Patryk Pniewski) pod jego nieobecność i spróbuje dogadać się z Gabrysią (Marta Juras). Matka Julity (Katarzyna Sawczuk) doskonale zda sobie sprawę, że tylko w ten sposób będzie miała nad nim przewagę. W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Urszula zmanipuluje obecną dziewczyną Sałatki, zrobi z siebie oraz córki pokrzywdzone i weźmie ją na litość. Gabrysia dość szybko uwierzy w jej historię i przejdzie na jej stronę! Tym samym Józek straci najważniejszego świadka w sporze z Julitą!

"Barwy szczęścia" odcinek 2492 - piątek, 15.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Urszula ponownie zacznie nachodzić Józka i Gabrysię, u których aktualnie przebywa Julcia (Julia Staniszewska). Najpierw matka Julity podrzuciła im ją bez żadnej zapowiedzi i otwarcie zaczęła namawiać Józka do rezygnacji z rozwodu, w efekcie czego nawet zaczęła mu grozić, a teraz zacznie przychodzić do jego mieszkania i czuć się jak u siebie! Urszula trafi akurat na moment, gdy Józka nie będzie w domu i postanowi to wykorzystać! Spróbuje wymusić na Gabrysi, aby pozwoliła jej zabrać Julcię na spacer, a gdy ta otwarcie się na to nie zgodzi to zacznie ją urabiać, aby przeciągnąć ją na swoją stronę! W 2492 odcinku „Barw szczęścia” za wszelką cenę wmówi jej, że to Józek jest tym złym a nie jego córka!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2492: Wypadek Józka. Gabrysia nie zostawi go samego

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Urszula urabia Gabrysię w 2492 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia zaprosi Urszulę na kawę, aby wybadać w jakim jest stanie i czy może przekazać jej Julcię! W końcu dopiero chwilę wcześniej dowiedziała się, że teściowa jej faceta choruje na schizofrenię i mimo leczenia nie jest z nią najlepiej, bo Sałatka boi się zostawić z nią dziecko. Niedzielskiej będzie bardzo trudno wypytywać ją o takie rzeczy i Urszula od razu to wyczuje! W 2492 odcinku „Barw szczęścia” bardzo nie spodoba jej się to, że dziewczyna ją sprawdza!

- Wszystko w porządku? – zacznie Gabrysia.

- Tak, dziękuję – odpowie jej.

- Jak się czuje…. – głos aż będzie jej drżał.

- Kto jak się czuje? Moja córka? – dokończy za nią Urszula.

- Tak to znaczy chciałam zapytać jak się czuje….pani? – w końcu się przełamie.

- Czy pani mnie sprawdza? Józek coś pani naopowiadał? – oburzy się.

- Przepraszam to jest dla mnie bardzo kłopotliwa sytuacja. Myślę, że jest pani świetną babcią, pewnie najlepszą na świcie tylko... – znów nie zdoła dokończyć zdania, gdyż wetknie jej się Urszula.

- Tylko nie wie pani czy może mi zaufać i powierzyć wnuczkę, tak? – dokończy za nią kolejny raz.

- Tak – odeprze.

- Wzruszające jak pani się troszczy o Julcię – powie drwiącym głosem.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2499: Ciężarna Regina i Franek zostaną bez dachu nad głową! Małgorzata jeszcze ich dobije swoim wymysłem

Jednak w 2492 odcinku „Barw szczęścia” zobaczy w tym swoją szansę i postanowi wykorzystać przesadną dobroć nowej dziewczyny Józka! Zacznie jej opowiadać o ich małżeństwie i tak zmanipuluje faktami, że wyjdzie, że to Sałatka ma więcej za uszami!

- Julita była taka szczęśliwa jak urodziła Julcię. Wszyscy byliśmy, a potem zaraz wszystko się tak pokomplikowało – powie, pokazując zdjęcia z porodu Julity.

- A jak teraz czuje się pani córka? Nie musi pani odpowiadać, jeżeli czuje się niezręcznie, że to ja zadałam pytanie – wytłumaczy.

- Julita nie jest w najlepszej formie. Strach nie pomaga jej w leczeniu… Julita boi się, że Józek wystąpi o pełnie praw rodzicielskich w czasie ich rozwodu i pozbawi ją Julci. To ją dobije – wytknie.

Dość szybko w 2492 odcinku „Barw szczęścia” Urszuli uda się urobić Gabrysię, która zgodzi się na jej spacer z Julcią, choć po jej okiem! Matka Julity zaoferuje jej również pomoc w posprzątaniu kuchni, aby jeszcze mocniej wkupić się w jej łaski. Po powrocie do domu Józek nie będzie mógł uwierzyć, że Gabrysia za jego plecami dogadała się z Urszulą!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2498: Iwona sprowadzi swojego kochanka do domu Marka! Teraz on będzie zajmował się Wioletką

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze