Barwy szczęścia, odcinek 2492: Wypadek Józka. Gabrysia nie zostawi go samego

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2492: Wypadek Józka. Gabrysia nie zostawi go samego

Barwy szczęścia, odcinek 2492: Wypadek Józka. Gabrysia nie zostawi go samego

2021-10-14 16:19

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” rozkojarzony Józek (Patyk Pniewski) zostanie ofiarą nieprzyjemnego wypadku! Z jednej strony Sałatka będzie zaabsorbowany odbudową stadionu, zaś z drugiej jego myśli będą wędrować wokół nagłego pojawienia się Urszuli (Bożena Stachura), która otwarcie zaczęła mu grozić! W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Józek przez swoją nieuwagę spowoduje mały wybuch we własnym mieszkaniu i doprowadzi je do tragicznego stanu! Na szczęście w pogotowiu będzie Gabrysia (Marta Juras), która wyciągnie do niego pomocną dłoń i opanuje całą sytuację!

"Barwy szczęścia" odcinek 2492 - piątek, 15.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia i Józek powoli będą odnajdywać się w nowej rzeczywistości. Julcia (Julia Staniszewska) pojawiła się w ich życiu nagle zresztą podobnie jak Urszula, i wywróciła ich świat do góry nogami! Oboje musieli podzielić się obowiązkami i zamienić się w przykładnych rodziców, choć w ich życiu ostatnio sporo się działo! Gabrysia musiała zmierzyć się z kolejnym skandalem w szkole, z kolei Józek z dalszymi formalnościami związanymi ze stadionem!

Właśnie w 2492 odcinku „Barw szczęścia” wystrojony Sałatka będzie szykował się do spotkania z kolejnym sponsorem, który chce wesprzeć odbudowę boiska! Józek będzie miał jednak wyrzuty sumienia, że zostawia równie zapracowaną Gabrysię samą z Julcią i zaproponuje jej, że może zmienić swoje plany, ale jego ukochana zapewni go, że nie ma takiej potrzeby!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2498: Iwona sprowadzi swojego kochanka do domu Marka! Teraz on będzie zajmował się Wioletką

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak doszło do wypadku Józka w 2492 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Jednak w 2492 odcinku „Barw szczęścia” Józek uzna, że chciałby się jakoś zrekompensować Gabrysi i zaoferuje jej chociaż swoją pomoc w kuchni! Jego ukochanej również i ten pomysł średnio się spodoba, jednak Sałatka nie odpuści i w eleganckim garniturze zdecyduje się przygotować ciasto na naleśniki! Nie będzie przeczuwał, że to nie skończy się dobrze!

- Została mi jeszcze chwila. Dokończę ciasto na naleśniki – zaproponuje Józek.

- Dziecko obudzisz – oburzy się Gabrysia.

- Śpi jak kamień – zapewni ją i weźmie się do roboty.

Niestety w 2492 odcinku „Barw szczęścia” szybko okaże się, że przeczucia Gabrysi były słuszne! Józek sięgnie po mikser i bez zastanowienia od razu ustawi na najwyższe obroty, przez co większość składników znajdzie się na jego marynarce i to chwilę przed ważnym spotkaniem! Sałatka całkowicie się załamie, ale na szczęście jego ukochana nie zostawi go z tym samego i od razu ruszy mu z pomocą!

- Ale ze mnie niezdara no – skwituje swój wypadek Józek.  

- Włączyłeś za duże obroty, zdarza się – podniesie go na duchu Gabrysia i wspólnie z nim będzie wycierać jego marynarkę.

- Tylko jak ja wyglądam – załamie się.

- Spokojnie wyschnie, nic nie będzie widać – uspokoi go.

- Myślisz? Teraz muszę tylko ten bajzer w kuchni posprzątać – stwierdzi, ale w tej chwili zadzwoni do niego Darek (Andrzej Niemyt), który już czeka na niego w samochodzie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2495: Kacper zaprosi Madzię do trójkąta z Hanią! Nie będzie umiał wybrać jednej z nich

Na szczęście w 2492 odcinku „Barw szczęścia” z pomocą Sałatce znów przyjdzie Gabrysia, która zgodzi się posprzątać za niego bałagan, jaki zgotował w kuchni przygotowując naleśniki. Józek kolejny raz utwierdzi się w tym, że zawsze może liczyć na swoją ukochaną, której mógł jednak przyświecać jeszcze inny cel! Gdyby Józek znów na szybkości wziął się do sprzątania to pewnie byłoby z tego więcej kłopotów niż pożytku!

- Dobra, idź – zgodzi się.

- Nie no, nie zostawię cię z tym samą – stwierdzi Józek.

- Ja się tym zajmę – zapewni go.

- Jesteś boska, dzięki. Boska jesteś – podziękuje jej.

- Powodzenia – uśmiechnie się do niego, ale równocześnie w 2492 odcinku „Barw szczęścia” załamie widokiem kompletnie zrujnowanej kuchni!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2494: Macocha Klary zaproponuje jej chory układ. Irena znów pokaże do czego jest zdolna

Barwy szczęścia, odc. 2492: Józek (Patryk Pniewski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2492: Józek (Patryk Pniewski)
Barwy szczęścia, odc. 2492: Józek (Patryk Pniewski), Gabrysia (Marta Juras)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2492: Józek (Patryk Pniewski), Gabrysia (Marta Juras)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze